14 години професионална фабрика за електрични велосипеди

ebike Shuangye

logo-3

за нас Повеќе

shuangye електричен велосипед
Zhuhai Shuangye Електронски технологија копродукции, ООД,основана во 2008 година, Шуангје е професионална фабрика за електричен велосипед на делови за електрични велосипеди и електрични велосипеди.
 Прашања на клиенти ќе бидат одговорени во рамките на 24 часа, Shuangye продолжи да им понуди на партнерите сигурен квалитет, конкурентна цена, брз фидбек.
Компанијата за електрични велосипеди Shuangye произведува електричен планински велосипед, електрични велосипеди што се преклопуваат, електричен велосипед со масни гуми, електричен велосипед со средна погон, батерија на ebike, комплети за електрични велосипеди, итн.
Нашите електрични велосипеди се продаваат низ целиот свет, имаме 10 години искуство во продажба во странство. Имаме многу лојални клиенти во Европа и Америка.
Најпопуларните модели на компанијата за електрични велосипеди Shuangye се A6AH26, A5AH26, A6AH26F, A7AT26, A6AB26, A6-R. секој интересен или план за набавка. Ако ви требаат повеќе информации контактирајте не или е-пошта: sy@zhsydz.com.

Вести Повеќе