14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

biçikletë Shuangye

logo-3

Rreth nesh më shumë

biçikletë elektrike shuangye
Zhuhai Shuangye elektronike Teknologjia Co, Ltd,themeluar në vitin 2008 viti, Shuangye është një fabrikë profesionale e biçikletave elektrike të pjesëve të biçikletave elektrike dhe biçikletave elektrike.
 Kërkesat e konsumatorëve do të përgjigjen brenda orëve 24, Shuangye përpiqen të ofrojnë partnerëve cilësi të besueshme, çmim konkurrues, reagime të shpejta.
Kompania e biçikletave elektrike Shuangye prodhon biçikleta elektrike malore, biçikleta elektrike të palosshme, biçikleta elektrike të gomave të majme, biçikleta elektrike me makinë të mesme, bateri ebike, kits të biçikletave elektrike, etj.
Biçikletat tona elektrike shiten në të gjithë botën, ne kemi 10 vjet përvojë të shitjeve jashtë shtetit. Ne kemi shumë klientë besnikë në Evropë dhe Amerikë.
Modelet më të njohura të kompanisë së biçikletave elektrike Shuangye janë A6AH26, A5AH26, A6AH26F, A7AT26, A6AB26, A6-R. çdo plan interesant ose blerës. Nëse keni nevojë për më shumë informacion pls na kontaktoni ose dërgoni email: sy@zhsydz.com.