14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

10 inç 500w biçikletë elektrike skuter A1-8

Kornizë: kornizë me ajër të aluminit
Tryeza: 10 inç
Kapaciteti i baterisë: Bateri 48v 10AH li-ion
Gama: 35-45km
Shpejtësia maksimale: 30km / h
Lloji i motorrit: 48v 500w Motor me brusha

DETAJET E PRODUKTIT

10 inç xNUMXw biçikletë elektrike me palosje elektrike për të rriturit

10 inç biçikletë elektrike me biçikletë elektrike është ideali ideal për distanca të gjata. Vetëm 18kg, ajo gjithashtu mburret me një sistem kompakt dhe të lehtë të palosjes që lejon ruajtjen dhe transportimin e lehtë. Përshkrimin e produktit biçikletë skuter biçikletë xNUMX Kornizë: kornizë me ajër të aluminit Tryeza: 10 inç Kapaciteti i baterisë: Bateri 48v 10AH li-ion Gama: 35-45km Shpejtësia maksimale: 30km / h Lloji i motorrit: 48v 500w Motor me brusha Frenimi: frena diskale e përparme dhe e pasme Tensioni i hyrjes: AC100-240V Rryma e daljes: 2A Koha e tarifimit: 3-6h Shfaqja: ekrani LCD me shumë funksione

prev:
Next: