14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikleta më të mira elektrike

20 inç biçikletë më e mirë yndyrë biçikletë A6AH20F

Motor: Motor 36V 250 / 350 / 500 Watt
Bateria: 36V 10Ah / 13.6Ah Bateri e fshehur
Throttle: Thumb Throttle
PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele
Dispaly: Kontrolli i Ekranit LCD
Ingranazhi: ingranazhet 7/9/21
Frenimi: Frenë disku para dhe prapa 160
Goma: 20 * 4.0 gomë me yndyrë
Kornizë: Aliazh Aliazh Lightweight

DETAJET E PRODUKTIT

20 inç biçikletë më të mirë yndyrë biçikletë

Një biçikletë e rehatshme, me qëllim të mirë për yndyrë Sillni tuajin biçikleta më e mirë yndyrore elektrike për të pushtuar terrenin Kompleks ose të ju çoj në Go kudo që dëshironi të shkoni. Pirunja e përparme e pezullimit siguron rehati ndaj gungave dhe dridhjeve të rrugëve. Motori 350Watt ishte integruar posaçërisht për gomat me yndyrë për t'ju lëvizur shpejt dhe lehtësisht. 

Imazh i Detajuar 

Biçikleta elektrike e gomave më të mira me yndyrë 20 inç është projektuar me goma të majme dhe fuqi të shpejtë 350W. E ndërtuar me një bateri litiumi 36V 10AH të integruar në kornizë. Duke shfaqur një shpejtësi maksimale prej 30 km / h dhe distancë prej 80 km për ngarkesë. Shpejtësi 21, ekran LCD me shumë funksione, frena e përparme dhe e pasme e diskut, dritë e përparme 3w LED. 

Më shumë biçikletë elektrike me goma të majme: Biçikletë elektrike me yndyrë 48v 20 inç, 2000W super fuqi e majme e dhjamit, Biçikletë elektrike e dhjamit me bateri të fshehur, 500w gomë motor dyfishtë yndyrë ebike

Lini një mesazh 

PersonalBiznesShpërndarës


prev:
Next: