14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

yndyrë biçikletë gomave elektrike

20 inç yndyrë e biçikletës elektrike me ajër të palosshëm A7AM20

shpejtësia max 30-32km / h
fuqia motorike 36V350W / 48V500W
LCD ekran
bateri litium 36V10AH / 48V10AH
1: Modaliteti 1 PAS, varg 60-100km për ngarkim
Kohëzgjatja e shkurtë vetëm për orë 4-6

DETAJET E PRODUKTIT

20 biçikleta elektrike me palosje të yndyrave të yndyrës shpejtësia max 30-32km / h
fuqia motorike 36V350W / 48V500W
LCD ekran
bateri litium 36V10AH / 48V10AH
1: Modaliteti 1 PAS, varg 60-100km për ngarkim
Kohëzgjatja e shkurtë vetëm për orë 4-6

Motor 36V350W, 48V500W motor pa furça shpejtesi maksimale 30-35km / h
Bateri Bateri litiumi 36V10AH, 48V10AH Ngarkues 42V2A/54.6V2A 100-240v input
Koha e karikimit 4-6 orë Kontrollues Pa furça inteligjente
Varg 60-100KM Garanci motorike dhe baterie 15 muaj
Mënyra e fillimit Asistent pedale, mbyt mbyt PAS Pesë shpejtësi të rregullueshme, ndihmës pedali 1: 1
Ngjyra e zezë Kornizë 6061 Aliazh alumini
Shufër doreze 6061 Shirit i dorezës së zezë aliazh al Shfaq Ekran LCD
Veshje SHIMANO 7 Shpejtësia me ndërruesin e binyrave Leva e frenave Alumini, energjia elektrike e ndërprerë kur frenoni
Piruni i përparmë Pirun pezullimi i aliazhit të aluminit Frena Frena 160 disk
Buzë 20 all aliazh alumini mur i dyfishtë Tyre 20 ″ * 4.0
Zinxhir Zinxhir rezistent ndaj ndryshkut Crankset Aliazh alumini
Me pedale Aliazh alumini shalë Shalë e rehatshme
fener Drita 3W me portë USB ngarkim 120kg
peshë NW: 23 kg GW: 26 kg Madhësia e kartonit 141cm * 33cm * 72cm
Kontejner 20'GP 80 copë Kontejner 40'GP 160 copë

yndyrë biçikletë gomave elektrike

Motor 36V350W, 48V500W motor pa furça shpejtesi maksimale 30-35km / h
Bateri Bateri litiumi 36V10AH, 48V10AH Ngarkues 42V2A/54.6V2A 100-240v input
Koha e karikimit 4-6 orë Kontrollues Pa furça inteligjente
Varg 60-100KM Garanci motorike dhe baterie 15 muaj
Mënyra e fillimit Asistent pedale, mbyt mbyt PAS Pesë shpejtësi të rregullueshme, ndihmës pedali 1: 1
Ngjyra e zezë Kornizë 6061 Aliazh alumini
Shufër doreze 6061 Shirit i dorezës së zezë aliazh al Shfaq Ekran LCD
Veshje SHIMANO 7 Shpejtësia me ndërruesin e binyrave Leva e frenave Alumini, energjia elektrike e ndërprerë kur frenoni
Piruni i përparmë Pirun pezullimi i aliazhit të aluminit Frena Frena 160 disk
Buzë 20 all aliazh alumini mur i dyfishtë Tyre 20 ″ * 4.0
Zinxhir Zinxhir rezistent ndaj ndryshkut Crankset Aliazh alumini
Me pedale Aliazh alumini shalë Shalë e rehatshme
fener Drita 3W me portë USB ngarkim 120kg
peshë NW: 23 kg GW: 26 kg Madhësia e kartonit 141cm * 33cm * 72cm
Kontejner 20'GP 80 copë Kontejner 40'GP 160 copë
prev:
Next: