14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

yndyrë biçikletë gomave elektrike

20 inç yndyrë yndyrë motorrë biçikletë për shitje A6AH20F

Motor: Motor 36V 350 Watt Hub
Bateria: Bateria e litiumit 36V 10Ah Fshiheni në kornizë
Throttle: Thumb Throttle
Shfaqja: LCD Kontrolli i ekranit
Ingranazhet: SHIMANO 21 Ingranazhet
Frenat: Disqe Përpara dhe Mbrapa
Gomat: 20 * 4.0 inç
Korniza: Aliazh alumini
Pezullimi: Pezullimi i pirunit përpara
Shpejtësia Max: 30km / h

DETAJET E PRODUKTIT

20 inç yndyrë yndyrë biçikletë me motor për shitje

Biçikleta e motorizuar me goma dhjamore 20 inç me Motor është maksimumi në të gjithë transportin e terrenit. Po aq i aftë në rrugë, në shteg, në plazh ose në dëborë. Gomat e mëdha katër inç e bëjnë atë biçikletën më të rehatshme që do të udhëtoni ndonjëherë! Alsoshtë gjithashtu shumë i shkathët dhe i lehtë për t'u hipur.  


20 inç biçikletë elektrike yndyrë Biçikletë e motorizuar me goma 4.0 Karakterizon një grykë gishti të madh, kështu që ju mund të ngisni kodrat më lehtë! Biçikleta e motorizuar e gomave me yndyrë 20 inç përfshin baterinë më të mirë litium 36V 10AH të fshehur në kornizë, distancë të gjatë 80KM.

biçikleta elektrike të yndyrës 

Biçikleta e motorizuar me goma dhjamore 20 inç fillon me një kornizë të fortë Aliazh Alumini dhe platformë piruni. Frenat e përparme dhe të pasme të diskut ngadalësojnë gjërat. Dhe ato goma të mëdha e të mëdha rrotullohen pothuajse gjithçka. Ndihet sikur jeni duke hipur në një qilim magjik. Plus, thjesht duket shumë bukur! biçikleta më e mirë elektrike 

20 inç yndyrë yndyrë biçikletë motorizuara Specifikimet: 

Motor: Motori shpërndarës 36V 350 Watt 

Bateria: Bateria e litiumit 36V 10Ah Fshiheni në kornizë 

Throttle: Thumb Throttle 

PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele 

Shfaqja: LCD Kontrolli i ekranit 

Ingranazhet: SHIMANO 21 Ingranazhet 

Frenat: Disqe Përpara dhe Mbrapa 

Gomat: Offroad 20 * 4.0 inç 

Kornizë: Aliazh Aliazh Lightweight 

Pezullimi: Pezullimi i pirunit përpara 

Shalë: Shalë e rehatshme 

Ngarkues: Ngarkues i zgjuar 

Shpejtësia Max: 30km / h 

Gama maksimale: 80km për pagesë 

Maksimumi i ngarkesës: 150kgs

prev:
Next: