14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikleta më të mira elektrike

Biçikleta elektrike më e mirë me super yndyrë A2000AT7 26W AXNUMXATXNUMX

Motor: 60V 2000W Motor Hub
Bateria: 60V 18Ah Bateria Lithium
PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele
Ekrani: Ekrani LCD3
Ingranazhet: ingranazhet 7/21
Brak: Disqe të përparme dhe të pasme 180 mm
Goma: Offroad 26 * 4.0 inç 
Pezullimi: Pezullimi i pirunit përpara
Shpejtësia Max: 45-55km / h
Varg Max: 60-80km
Ngarkesa maksimale: 150-200kgs

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

Biçikletë super e fuqishme elektrike më e mirë 2000W

Ky 2000w biçikletë elektrike yndyrë keni dy karakteristika kryesore që dëshironi nga një biçikletë elektrike - ka një motor mjaft të fuqishëm për t'ju ngjitur në ngjitje, dhe gomat e saj të majme janë ideale për të siguruar një udhëtim të qetë dhe të sigurt ndërsa gërvishtni nëpër binarë. Përputhni gjithashtu një bateri litiumi me kapacitet të lartë 60V, që do të thotë që ju të mund të shijoni udhëtimin pa ndonjë frikë se biçikletës suaj do t’i mbarojë energjia në gjysmë të rrugës deri në një ngjitje të egër.   Imazh i Detajuarbiçikleta më e mirë yndyrë elektrike Motor 

Motorët pa qendër pa furça 2000 W ofrojnë një fuqi të lartë duke ju lejuar me lehtësi nëpër terrene të ndryshme. Ju mund ta hipni atë në kodër të pjerrët, të ndërroni rrugën tuaj përgjatë ndërlikimeve dhe ccould të merrni një shpejtësi të lartë 55 km / h në rrugën e sheshtë. Do motor është më shumë se 80 përqind efikasitet dhe nën 60 zhurmë Db. Ju sjell një përvojë të lartë me efikasitet të lartë, por me zhurmë të ulët. biçikleta më e mirë yndyrë elektrike Bateri 

Bateria litium 60V mund t’ju ​​adaptojë më shumë kërkesa, ka kapacitet 18AH dhe 20AH që ju të zgjidhni. Dizajni i lëvizshëm është një nga pikat kryesore të kësaj biçiklete me yndyrë elektrike. Nuk ka nevojë t’i lëvizni këta njerëz të mëdhenj afër prizës ose të gjeni një rrip elektrik. Thjesht duhet të ktheni çelësin për të hequr baterinë, dhe më pas ngarkoni baterinë në shtëpi ose në vende të tjera me një karikues 71.4V 3A të furnizuar.   biçikleta më e mirë yndyrë elektrike LCD ekran 

Pajisur me një ekran LCD të ekranit të madh tregojnë shumë të dhëna të biçikletë elektronik, për shembull Distanca, kilometrazhi, temperatura, kapaciteti i baterisë, fuqia motorike, shpejtësia maksimale etj. Dhe i papërshkueshëm nga uji i shkëlqyeshëm bën që edhe të bëjë një punë të mirë në shi. Ndihma me pedale dhe niveli i shtypjes së pesë niveleve, e bëjnë furnizimin motorik me shpejtësi më të lartë për këtë biçikletë me yndyrë elektrike.   Drita e pasme 

Drita LED e pasme e krijuar, e mbështetur ndezjen gjatë frenimit (Pavarësisht nëse ajo po frenon rrotat e përparme ose të pasme), kjo dritë mund t'i kujtojë të tjerët dhe automjetet të kushtojnë vëmendje për të siguruar sigurinë tuaj gjatë kalimit gjatë natës.   biçikleta më e mirë yndyrë elektrikeGomë e shëndoshë 

Gomat yndyrore Kenda 26 * 4.0 inç kanë më shumë kapacitet mbajtës, efekt më të mirë tampon dhe kapje superiore. Edhe rruga e thyer malore, rruga e qytetit, dëbora, plazhi ose rruga e poshtër, ajo mund t'i trajtojë ato lehtësisht. Ne gjithashtu furnizojmë edhe zgjedhje të tjera të gomave me cilësi të mirë.

biçikleta më e mirë yndyrë elektrike

Nëse jeni të interesuar për biçikleta elektrike me fuqi më të lartë, vizitoni Biçikletë elektrike me 1000 yndyrë, Biçikletë elektrike me dy motorë 500W, 750W bafang me yndyrë motorike me yndyrë.

Lini një mesazh

PersonalBiznesShpërndarës

prev:
Next: