14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

26 Inç i fuqishëm Fat Ebike 60V 2000W A7AT26

Motor: 60V 2000W Motor Hub
Bateria: 60V 18Ah Bateria Lithium
PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele
Ekrani: Ekrani LCD3
Ingranazhet: SHIMANO 21 ingranazhet
Brak: Disqe të përparme dhe të pasme 180 mm
Goma: Offroad 26 * 4.0 inç 
Pezullimi: Pezullimi i pirunit përpara
Shpejtësia Max: 45-55km / h
Varg Max: 60-80km
Ngarkesa maksimale: 150-200kgs

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

26 Inç i fuqishëm Fat Ebike 60V 2000W

Kjo 26-inç yndyrë ebike keni atë që dëshironi nga një biçikletë elektrike - ka një motor të fuqishëm 2000W për t'ju drejtuar në ngjitje, dhe gomat e yndyrës 26 ″ * 4.0 janë një ideal për të siguruar një udhëtim të qetë në terrene të ndryshme. Një bateri litiumi me kapacitet të lartë 60V, që do të thotë që ju të mund të shijoni udhëtimin pa ndonjë frikë se biçikleta juaj do të mbarojë energji në gjysmën e një ngjitje të egër dhe funksioni i saj i lëvizshëm ju bën ta hiqni atë në një vend tjetër për t'u ngarkuar. yndyrë ebike Imazh i Detajuar yndyrë ebike Motorët pa qendër pa furça 2000 W ofrojnë një fuqi të lartë duke ju lejuar me lehtësi nëpër terrene të ndryshme. Ju mund ta hipni atë në kodër të pjerrët, të ndërroni rrugën tuaj përgjatë ndërlikimeve dhe mund të merrni një shpejtësi maksimale 55 km / orë në rrugën e sheshtë. Motori është më shumë se 80 përqind efikasitet dhe nën 60 zhurmë Db, ju japin një gjendje të efektshme, por të qetë të hipur. Bateria litium 60V mund t’ju ​​adaptojë më shumë kërkesa, ju mund të zgjidhni një nga kapacitetet 18AH ose 20AH si furnizim me energji me yndyrë. Dizajni i lëvizshëm është një nga pikat kryesore të kësaj biçiklete me yndyrë elektrike, e cila është gjithashtu një dizajn i ri për këtë biçikletë. Nuk ka më nevojë për të lëvizur këta njerëz të mëdhenj afër prizës ose të gjejnë një rrip të energjisë. Thjesht duhet të ktheni çelësin për të hequr baterinë, dhe më pas ngarkoni baterinë në shtëpi ose në vende të tjera me një karikues 71.4V 3A të furnizuar. yndyrë ebike Një ekran LCD i ekranit të madh tregon shumë të dhëna të dhjamit të dhjamit, për shembull Distanca, kilometrazhi, Temperatura, Kapaciteti i Baterisë, Fuqia Motor, Shpejtësia Max etj. I papërshkueshëm nga uji i shkëlqyeshëm i tij bën që edhe të bëjë një punë të mirë në shi. Nga asistenca në pedale nga zero në pesë nivele, ju mund të ndryshoni çdo nivel dhe të shtypni pirgun e gishtit të madh, ta bëni furnizimin motorik me shpejtësi më të lartë për këtë biçikletë me yndyrë elektrike. yndyrë ebike Ebike yndyrore përdor më shumë kapacitet mbajtës, efekt më të mirë tampon, rrokje superiore dhe gomë të gjatë të qëndrueshme Kenda 26 * 4.0 inç. Pavarësisht qoftë gjurmët malore, rruga e qytetit, dëbora, plazhi apo rruga e ndotur, ajo mund t'i trajtojë ato me lehtësi. yndyrë ebike Nëse jeni të interesuar për biçikleta elektrike me fuqi më të lartë, vizitoni Biçikletë elektrike me 1000 yndyrë, Biçikletë elektrike me dy motorë 500W, 750W bafang me yndyrë motorike me yndyrë.

prev:
Next: