14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikleta më të mira elektrike

27.5 ″ mes motorike me motor 350w bafang A6AH26MD

Motor: 36V 250W / 350W motor në mes të drejtimit
Bateria: Bateri litiumi e lëvizshme 36V 10Ah / 13Ah
Shpejtësia Max: 25-30km / h
Diapazoni maksimal: 25 km / orë-30 km / orë për ngarkesë
Goma: 26 "* 1.95 / 27.5" * 1.95
Ngarkesa maksimale: 100-120kgs
Ingranazh: 7 shpejtësi
PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele
Shfaqja: LCD Kontrolli i ekranit
Dritë e përparme: 3W dritë e ndritshme e përparme me portë USB të ngarkimit

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

27.5 ″ motor mes motorike bafang 350w

kjo mes biçikletë me makinë ishte e pajisur me një motor bafang me makinë të mesit. Shpërndarja ideale e peshës dhe kontakti më i mirë në tokë, një biçikletë elektrike që vjen me motorin mes-drejtues Bafang nuk është vetëm natyrshëm i këndshëm, por edhe veçanërisht i sigurt. Dhe është veçanërisht i përshtatshëm për përdorim të përditshëm në qytet dhe rrethinat e tij. Mund të zgjidhen motorë 250w ose 350w, ato ju bëjnë të mund të biçikletoni në rrugë me një shpejtësi mesatare të qytetit 25km / h. Prandaj, ebike me makinë në mes mund të përballojë nevojën e çiklizmit të përpjetë në zonat kodrinore.

mes biçikletë me makinë


Imazh i Detajuar

mes biçikletë me makinë

Motor me motor të mesëm

Ndryshe me motorin e shpërndarësit, motori 350w në mes të drejtimit nuk është i integruar në timon, por zakonisht montohet pranë pjesës së poshtme të kornizës së biçikletës. Kështu që shtytja sigurohet në pedale sesa në timon, duke u aplikuar përfundimisht në timon përmes trenit drejtues të biçikletës. Për shkak se fuqia aplikohet përmes zinxhirit dhe dhëmbit, biçikleta elektrike me motor të mesëm përdor 250 vat ose 350 vat fuqi motorike, e cila mund të mbrohet më mirë nga konsumimi i shpejtë i motorit. 

mes biçikletë me makinë

LCD ekran

E pajisur me një ekran LCD motor bafang me motor të mesit dhe një element kontrolli me tre butona. Paneli i madh i ekranit informon për të gjitha të dhënat e rëndësishme të vozitjes si shpejtësia, niveli i mbështetjes, distanca e drejtimit, statusi i baterisë dhe koha. Butonat lart dhe poshtë mund të rregullojnë Nivelin e Ndihmës së Pedalit (nga 0 në 5). Drita e përparme mund të ndizet natën ose në mot të keq.

mes biçikletë me makinë

Bateria e heqshme

Kjo ebike në mes të makinës përdor dizajnin e fshehur të baterisë, i cili është në kornizën e biçikletës dhe u lejua bateri litiumi 36V 10AH. Dhe me një karikim të plotë të zhurmshëm, diapazoni i kilometrazhit të kësaj makine në mes të ebike mund të marrë 25-30 milje nën modalitetin e biçikletës E dhe 50-60 milje nën mënyrën e asistuar me pedale. Kombinoni dy mënyra, ju ndihmojnë të biçikletoni lehtë dhe më shpejt se biçikleta normale. Dhe funksioni i tij i lëvizshëm ju bën të merrni baterinë lehtësisht për tu karikuar në çdo vend ku keni bazat. Dhe koha e tij e karikimit është 5-7 orë.

mes biçikletë me makinë

Frena disk 160

Për t'u siguruar që secili kalorës të ketë një gjendje të qetë dhe të sigurt çiklizmi, ne përdorim një palë levë frenash aliazh alumini dhe 160 mekanike sistem frenash disk në secilën biçikletë me makinë të mesme. Të dy ata mund të ndalojnë rrotën e përparme të biçikletës ose rrotën e pasme kur kalorësi shtyp butonin e aliazhit të aluminit.

mes biçikletë me makinë

7 ingranazhe me derauilleur

Për t'u përshtatur nevojave të njerëzve të ndryshëm dhe të preferuarave, në këtë ebike u përdor derailori me 7 shpejtësi. Isshtë ndryshimi i ingranazhit të volantit pa probleme dhe lehtësisht, zgjidhni ingranazh të lartë ose ingranazh të ulët varet nga lloji juaj.

mes biçikletë me makinë

Dritë e përparme

Një dritë LED 3W e ​​ndritshme e përparme për udhëtim gjatë natës për të garantuar sigurinë tuaj të hipjes, dhe e pajisur me një port karikimi të telefonit celular për telefonin tuaj me një bateri të ulët. 


Nëse jeni të interesuar për më shumë biçikleta elektrike motorike, vizitoni biçikletë elektrike malore, biçikletë elektrike e qytetit me makinë mes, yndyrë biçikletë gomave elektrike, rruga ebike.

Lini një mesazh

PersonalBiznesShpërndarës


prev:
Next: