14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikletë elektrike malore

29 * 2.35 inç ndihmës elektrik me biçikletë mal për të rritur A6AH26

Motori: Motori 36V 250W / 350W me qendër
Bateria: 36V 10Ah Bateria Lithium
PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele
Ekrani: Ekrani LCD3
Ingranazhet: SHIMANO 21 ingranazhet
Brak: Disqe të përparme dhe të pasme 160 mm
Goma: Offroad 29 * 2.35 inç 
Pezullimi: Pezullimi i pirunit përpara
Shpejtësia Max: 25-30km / h
Varg Max: 40-60km
Ngarkesa maksimale: 120-150kgs

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

29 * 2.35 inç ndihmës elektrik me biçikletë mal për të rriturit

29 inç rrota biçikletë elektrike ndihmëse mali është i përshtatshëm për njerëzit e gjatë, i bën ata të hipin më të rehatshëm. Kornizë klasike e biçikletave në trekëndësh klasik përputhen me deshirimin e fshehur të baterisë bëjnë pamjen e tërë të biçikletës elektrike malore të ngjashme me biçikletën e rregullt malore. Edhe më shumë, ekzistojnë 6 Niveli të Ndihmës së Pedalimit (nga 0 në 5 nivele) për të rregulluar shpejtësi të ndryshme për nevojat tuaja gjatë udhëtimit në rrugë ose përpjetë. biçikletë elektrike ndihmëse

Imazh i Detajuar 

Motor pa furça 250W / 350W është më shumë se 80 përqind efikasitet dhe nën 60 zhurmë Db, të shijoni një përvojë të qetë të hipur nuk është një ëndërr. Motori i funksionimit me shpejtësi të lartë mund të japë biçikletë deri në 25 km / orë-30 km / orë. Një motor e bëni biçikletën tuaj të ketë dy mënyra ngasjeje - pedalimi si një biçikletë normale dhe hipur elektrike e pastër me mbyt.

biçikletë elektrike ndihmëse

Dizajni i fshehur i baterisë e bën që biçikleta elektrike e asistencës pamja e përgjithshme të duket më koncize. E pajisur me bateri litium 36v 10ah si furnizim me energji, ngasja 40-60 km nuk është problem. Funksioni i heqshëm është aq i leverdisshëm, hiqeni baterinë lehtë dhe merrni atë për të ngarkuar në çdo vend (shtëpi ose zyrë). Vetëm 5-6 orë mund të përfundojë një tarifë e plotë me një karikues 42V 2A të furnizuar.

biçikletë elektrike ndihmëse

Ekrani LCD me shumë funksione mund të tregojë distancën, largësinë, kilometrazhin, temperaturën, baterinë, kapacitetin e baterisë, fuqinë motorike, shpejtësinë maksimale etj. Dhe dizajni i shkëlqyeshëm i papërshkueshëm nga uji i bën që gjithashtu të bëjë një punë të mirë në shi. Anydo të dhënë e biçikletës elektrike që mund t'i njihni ato në ekran.

biçikletë elektrike ndihmëse

Biçikleta ndihmëse Eletric përdor gomën e biçikletës malore 29 ″ * 2.35, e cila është me përmasa më të mëdha dhe modeli i ndryshëm i shkeljes së gomave të gomave krijon fërkime për të përmirësuar kapjen në rrugë. Qoftë shteg mali, rrugë rruge qyteti, rrugë me zhavorr apo rrugë tokësore, mund t'i trajtojë ato lehtësisht.

biçikletë elektrike ndihmëse


Nëse jeni të interesuar për më shumë biçikleta elektrike malore, vizitoni Biçikletë montain 48V elektrike, shitje e nxehtë e-biçikletë malore, Biçikletë klasike elektrike 350W malore, Ebaike malore bafang 27.5 inç.

Lini një mesazh 

Importues/Tregtar me shumicëOEM / ODMShpërndarësMe porosi/pakicëE-commerce


prev:
Next: