14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

Biçikletë elektrike malore 48V 500W A6AT26

Shpejtësia maksimale: 30-35km / h
Fuqia motorike: 48V 500W / 750W pa furça
Battery: 48V 20AH/23.4AH/28.8AH/30AH
PAS: pesë shpejtësi të rregullueshme, ndihmës pedali 1: 1
Diapazoni maksimal: 60-100 km për karikim
Koha e karikimit: vetëm 4-6 orë
Ingranazh: ingranazhet 7/9/21/27 me ndërruesin e binyrave
Shfaqja: Shfaqja LCD3
Frenimi: 160 frena mekanike disk

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

Biçikletë elektrike malore 48V 500W

Biçikletë elektrike malore me bateri litiumi, kuti trekëndëshi me model të ri, mund të sigurojë me 48V 20AH, diapazon për ngarkesë 40-60KM 

Të gjithë këta dizajn mund të takojnë ata që pëlqejnë hipjen me shpejtësi të lartë ose njerëzit e hipur në distanca të gjata. Motor 500W / 750W pa furça mund ta sjellë secilin përdorues të shijojë një shpejtësi maksimale me 30-35 km / orë. Dhe kjo biçikletë elektrike malore mund të përdoret për udhëtime, udhëtime jashtë rrugës dhe udhëtime të përditshme.

biçikletë elektrike maloreLCD Display

Ekran LCD me shumë funksione
Projektuar dhe prodhuar nga fabrika jonë, kështu që mund të jetë e lehtë për të kontrolluar cilësinë. Ekrani dixhital mund të tregojë distancën, kilometrazhin, temperaturën, tensionin, kodin e gabimit dhe më shumë të dhëna mbi të. Kështu që përdoruesi mund të dijë më lehtë sutimin elektrik të biçikletës malore.

biçikletë elektrike malore

Motori pa furça 48V 500W

Motori 48V 500W pa furça është i lehtë për ta bërë biçikletën të arrijë shpejtësinë maksimale 25-30KM / H. Zhurma me efikasitet të lartë dhe të ulët mund të plotësojë ata që duan një nevojë të rehatshme dhe të qetë të hipjes. Përshtateni lehtësisht në terrene të ndryshme, siguron energji të mjaftueshme, varet nga niveli i ndryshëm i ndihmës së pedalit, dhe duke ju çuar të shijoni argëtimin në natyrë.

biçikletë elektrike malore

Bateri litiumi e lëvizshme 48V 20AH

Bateria 48V 20Ah është e lëvizshme dhe mund të rimbushet në shtëpi ose zyrë. Pajisur me një karikues inteligjent 56.4V 2A të baterisë litium, dhe rreth 5-6 orë kohë karikimi (fikni fuqinë menjëherë pasi të jeni ngarkuar plotësisht për të mbrojtur baterinë). Ofron udhëtime të ndihmuara deri në 60 km për ngarkesë, 40 km për ngarkesa në modalitetin E-biçikletë.

biçikletë elektrike malore

3W LED Drita e përparme

Drita e re e azhurnimit, nga drita LED 1W në dritën LED 3W. Më e ndritshme dhe më e sigurt kur përdoruesi natën udhëton në rrugë. Dhe përputhet me një dritë të pasme LED, ajo do të dështojë kur frenoni. Isshtë një dizajn i shkëlqyeshëm për të kujtuar njerëzit që janë pas jush.

biçikletë elektrike malore

Frena disk 160

Rrotat e përparme dhe të pasme përdorin të dy 160 mekanik sistem frenash disk. Sigurohuni që të siguroni hipjen tuaj dhe të ju japin forcë të fuqishme frenimi, mos u kujdesni për terrenet me baltë, motin e shiut, kodrën poshtë dhe emergjencën.

biçikletë elektrike malore

Më shumë biçikletë elektrike: 26 inç shitje e nxehtë biçikletë elektrike malore, Biçikletë malore me kapacitet të lartë 48v, pezullim i plotë e MTB, mal klasik i biçikletave elektrike, 26 biçikleta elektrike në qytet inç

Lini një mesazh 

PersonalBiznesShpërndarës


prev:
Next: