14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

48V500W biçikleta elektrike malore A6AD26

Ngjyra: E zezë / e bardhë
Shpejtësia maksimale: 25-35 km / h
Motor: 36V 250W/350W,48V500W
Bateria: Bateri litiumi e lëvizshme 36V / 48V 10AH
Diapazoni maksimal: 60-100 km për karikim
Koha e karikimit: vetëm 4-6 orë
Ingranazh: ingranazhet 7/9/21/27 me ndërruesin e binyrave

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

48V500W biçikleta elektrike malore

 

Ekran LCD, i projektuar nga fabrika jonë, mund të tregojë Largësinë, Kilometrat, Temperaturën, Tensionin, kodin e Errorit dhe më shumë

Dritë e re e përmirësuar me portën USB 

Motor 48V500W, shpejtësia maksimale 35KM / H

 bateri 48V10AH, varg për pagesë 60-100KM

Më shumë Biçikletë Elektrike: Biçikletë elektrike malore në shitje të nxehtë 26 inç, biçikletë elektrike me pezullim të plotë, bateri klasike e shisheve biçikletë malore, biçikletë elektrike e gomës së yndyrës së baterisë së fshehur

Lini një mesazh 

PersonalBiznesShpërndarës

prev:
Next: