14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikleta më të mira elektrike

60V 2000W gomë yndyrë biçikletë elektrike shpejtësi maksimale 55km / h A7AT26

Motor: 60V 2000W motor pa furçë
Kontrolluesi: 60V inteligjent pa furça
Bateria: 60V 18AH bateri
Dispaly: Ekran LCD3 5 niveli i shpejtësisë
Gomë: 26 * 4.0 inç
Korniza: 6061 kornizë alumini
Shpejtësia maksimale: 50 ~ 60km / h

DETAJET E PRODUKTIT specifikimet

60V 2000w gomë yndyrë biçikletë elektrike shpejtësi maksimale 55km / h

E fuqishme popullore yndyrë biçikletë gomave elektrike Shpejtësia maksimale 50-60km / h  Motor 60V 2000W Bateri e fuqishme 60V 18.2AH / 23.8AH 26 * 4.0 gomë e butë yndyrë inoks, kornizë e fortë e aliazhit Sistemi i kontrollit të zgjuar, ekran LCD, 3W dritë LED dhe 5V1A Porta e ngarkimit USB Sistemi origjinal i transmetimit shpejtësia 7/21/27 

  

Ekran i shëndoshë me yndyrë me biçikletë LCD me shpejtësi maksimale 50-60km / h 48V-60V 1000W-2000W Gomë e fortë dhe e fuqishme e yndyrës 2000w motor biçikletë elektrike  

60V 18AH baterinë e fuqishme biçikletë me yndyrë të yndyrës Sistemi origjinal i transmisionit shimano me shpejtësi 7 / 21 / 27 Forkë e pezullimit të aluminit alumini 100 mm 180 mm TEKTRO disqe mekanike brke 4.0 inç KENDA Gomë e butë dhe me shpejtësi të lartë për gomë të majme biçikletë elektrike 2000w Përmirësim falas biçikletë yndyrë biçikletë me biçikletë LED me 5V1A Porta USB për karikimin e telefonit

Më shumë biçikletë elektrike: Biçikletë elektrike me gomë 26 inç me yndyrë, Biçikletë elektrike me yndyrë motorike 500w, 1000w ebike me yndyrë me fuqi të lartë, Biçikletë elektrike me dhjamë 20 inç, biçikletë elektrike me palosje të gomave yndyrore

Lini një mesazh

PersonalBiznesShpërndarës

prev:
Next: