14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikleta më të mira elektrike

700c goma 18 shpejtësi elektrike biçikletë rrugore A6-R

shpejtësia max 25 km / h
peshë e lehtë: vetëm 15.5 kg
Kohëzgjatja e shkurtë vetëm për orë 2-3
SHIMANO 18 Shpejtësi ingranazhi me ndërruesin e binyrave

DETAJET E PRODUKTIT specifikimet

700c gomat 18 shpejtësi biçikletë elektrike rrugë

shpejtësia max 25 km / h
peshë e lehtë: vetëm 15.5 kg
Kohëzgjatja e shkurtë vetëm për orë 2-3
SHIMANO 18 Shpejtësi ingranazhi me ndërruesin e binyrave A6-R Ne kemi lansuar produkte të reja biçikletë rrugore elektrike-model A6-R, me dizajn të lehtë dhe të modës, do ta gjeni ashtu si një biçikletë tradicionale rrugore por jo vetëm kaq-me fuqi të madhe motor pa furça 48V 250W dhe bateri litiumi 48V 5.2AH, ju mund të shkoni më shpejt dhe më tej në udhëtimin tuaj.
Bateria e litiumit është e integruar në kornizë, me më shumë prova ndaj ujit dhe modës, ka një port ngarkimi në fund të kontrollorit, ngarkimi dhe shkarkimi i baterisë është shumë i përshtatshëm. biçikletë elektrike me rrugë (13) Tektro 160 disk front dhe frena e pasme ju ofrojnë më shumë përvojë të qetë dhe të lartë të performancës, e bëjnë udhëtimin tuaj më të rehatshëm dhe të sigurt. biçikletë elektrike me rrugë (5) Shimano 18 shpejtësi me shpejtësi të lehtë dhe të ndjeshme të ndryshueshme, shpejtësia juaj e ndryshimit do të bëhet më e thjeshtë dhe e qetë, dhe hipur në trotuare të ndryshme mund të jetë më emocionuese. elektrike biçikletë palosshme me pezullim Shuangye 48V 250W motor brushless me fuqi të madhe dhe pa zhurmë, sigurojnë energji të mjaftueshme për udhëtimet tuaja, ju lejon të përjetoni më shumë skena.
 

specifikimet  A6-R
ModelA6-RRrotëRrota 26 inç
Ngjyra Bardh / ZiTyreKenda 700 * Goma 25C
Motor48V250W motor brushlessVeshjeSHIMANO 2 * 9 Pajisje me shpejtësi me derailleur
Mënyra e fillimitPASPASPesë shpejtësi të rregullueshme, 1: Asistent pedale 1
Bateri48V5.2AH Bateria e litiumit, e fshehur në kornizëZinxhirZinxhirë rezistente ndaj ndryshkut
Varg1: Modaliteti 1 PAS, 40-50KMTrajto shiritinRruga e trajtuar bar
Garanci motorike dhe baterieMuaj 15Cranksetaliazh alumini
Ngarkues42V2A 100-240V hyrjeshalëShalë biçikletë malore
koha tarifimit2 3-orëShfaqShfaqës LCD 5 inç
shpejtesi maksimale25 km / orëDritë e përparme3W LED
ngarkim120 kgTimonaliazh alumini
Kornizë6061 Aliazh aluminiNgjitëse dhe ngjyraShuangye (mund OEM)
Rrota e timonitaliazh aluminiMe pedaleAliazh alumini
Fork FrontPirun aliazh aluminiCertifikimCE TUV
frenave FrontFrenë disqe Tektro 160peshëNW: 15.5 kg GW: 19 kg
frenave rearFrenë disqe Tektro 160Madhësia kartoni138CM * 27CM * 72CM 0.27CBM / njësi
Kontrollues48V250W, Stili i shisheveKontejner 20'GP100pcs
prev:
Next: