14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

8 inç 250w skuter elektrik i palosshëm A1-8

Mekanizmi i Easy-Folding për më të shpejtë

250 vat / 350 vat / 500 vat

Ekrani LCD me mbërthimin e gishtit

DETAJET E PRODUKTIT SPECIFIKIMET

skuter elektrik i palosshëm më i mirë 8 inç 36V 250W

skuter elektrik me i mire i palosshem 36V 250W

Mburremi me një motor me zinxhir me çift rrotullues të lartë, me zinxhir ultra të qetë dhe ekran LCD me një mbytës, skuter elektrik të palosshëm të mundësuar nga një sistem baterie litiumi vulë 36V 10AH ose 48v 10AH i rikarikueshëm. Karakteristikat e një freni daulle, kikst të ngritur nga pranvera dhe të mëdha Goma pneumatike 8 inç për një udhëtim të qetë. Koha e ngarkimit të baterisë: 4-6 orë. Motor me fuqi 500 vat me shpejtësi deri në 32 km / orë, 250 vat dhe 350 vat shpejtësi deri në 25 km / orë. Shpejtësia e elektricitetit tonë të palosshëm skuter është testuar në peshën e trupit 60 kg. Pasi pesha e trupit është më e lartë ose më pak se 60 kg, shpejtësia do të ndryshohet. Distanca maksimale për ngarkesë: rreth 40-50 km. Distanca mund të ndryshojë në varësi të kushteve të hipjes, klimës dhe mirëmbajtja. Shpejtësia e skuterit elektrik do të ndikohet nga faktorët e mëposhtëm: drejtimi i shpejtësisë, era dhe tatëpjeta ose përpjetë. scooter_02 scooter_03

skuter elektrik me i mire i palosshem 36V 250W

Në përgjithësi, skuteri elektrik i palosshëm do të bëjë pak a shumë i shëndoshë kur jeni duke hipur, por ju lutemi sigurohuni që nuk është zhurma. Çdo kthim i ndodhur për një arsye të tillë nuk do të pranohet ose nuk jemi përgjegjës për tarifën e transportit kthyes , ne rezervojmë të drejtën për të ngarkuar disa kompensime për skuterin elektrik të kthyer nëse nuk mund të mbahet në statusin e tij origjinal. Ka mekanizëm të palosjes së lehtë prej 3 sekondash për palosjen më të shpejtë dhe më të lehtë. Isshtë bërë nga aliazh alumini me cilësi të lartë me pllaka të falsifikuara të trajtuara me nxehtësi të përforcuar në kuvertë për të ofruar një peshë të lehtë, por përvojën më të fortë dhe më të sigurt të hipjes. Gjithashtu, pjesa e poshtme e kuvertës ka një sipërfaqe të lëmuar të trajtuar posaçërisht, perfekte për bluarje. Kuvertë ka një sipërfaqe jo të rrëshqitshme për të siguruar që përdoruesi do të ketë gjithmonë një kapje të fortë në këmbë. Mënga jonë luksoze e fiksimit u jep kalorësve rehati në duart dhe kyçet. Tubi Head është i rregullueshëm për të personalizuar lartësinë e kalorësit. Kuverta është zgjatur pak dhe ulet për të parandaluar lodhjen e këmbëve. Karakteristikat e bashkangjitura rripin dhe mbajtjen e goditjes së lehtë.

skuter më i mirë i palosshëm elektrik 36V

                                                                Specifikimet A1-8
ModelShuter elektrik Shuangye 8 inç A1-8Sistemi i amortizimitrrota e përparme me sistemin e amortizimit të pranverës
Ngjyra Zi / Yellow / PurpleLeva e frenaveLeva e frenimit alumini, ndërprerja e energjisë elektrike gjatë frenimit
MotorShuangye 36v 250w motor pa furçaAftësia e ngjitjes≥12 °
Modaliteti i fillimitShtypni akseletorin e tipit me tregues të energjisëRrotëRrota 8 inç
BateriBateri litiumi 36V10AHVeshje1 Shpejtësia
VargModaliteti 1: 1 PAS, 35-40KMPASAsistent pedali 1: 1
garancimotor & bateri 1 vjetmbytEkran LCD me mbyt të gishtit
NgarkuesAC100V-240V, 42V 2Afener3W
Koha e karikimit4-6 orëafishe dhe ngjyraShuangye (mund të OEM)
shpejtesi maksimale25 km / orë 32 km / orëCertifikimCE EN15194
ngarkim150kgpeshëNW: 15kgs, GW: 18kgs
KornizëKornizë kanate prej aluminiMadhësia e kartonit110 27 * * 30CM
Buzë rrotashAliazh aluminiKontejner 20'GP240PCS (5.69 * 2.13 * 2.18)
prev:
Next: