14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

Rreth nesh

Rreth nesh

Zhuhai Shuangye elektronike Teknologjia Co, Ltd themeluar në vitin 2006, është një prodhues profesional të biçikletave elektrike, biçikletë malore elektrike, biçikletë elektrike palosjen, kits ebike dhe bateritë ebike. biçikletë biçikletë elektrike (1) ne kemi njerëz profesional të projektimit teknik dhe të prodhimit, me linjë të avancuar të prodhimit, punëtori të përpunimit të saktë, punëtori të montimit dhe përmirësimin e pajisjeve të testimit të ebike, sigurojnë garanci të besueshme të cilësisë dhe shërbim të zhytur në mendime për konsumatorët. Urdhërat OEM dhe ODM janë të mbështetura në kompaninë Shuangye. Kërkesat e konsumatorëve do të përgjigjen brenda orëve 24, Shuangye Ndjekin ofrimin e partnerëve Cilësi të besueshme, çmim konkurrues, reagime të shpejta. fabrika e biçikletave elektrike Ne jemi të përkushtuar për kontroll të rreptë të cilësisë dhe shërbim të kujdesshëm të klientëve, anëtarët tanë me përvojë janë gjithmonë në dispozicion për të diskutuar kërkesat tuaja dhe për të siguruar klientët e plotë, kënaqësinë. Në vitet e fundit, kompania jonë ka prezantuar një seri të pajisjeve të avancuara duke përfshirë linjë automatike të prodhimit, shpimit CNC, testimin e kapacitetit të kapacitetit të baterisë. Prodhuesi i biçikletave elektrike Përveç kësaj, ne kemi marrë certifikata CE, EN15194, UN38.3. Për më tepër, tregu ynë u nda në vendas dhe jashtë, duke eksportuar më shumë se 10,000 copë biçikletë elektrike në Evropë, Amerikën e Jugut dhe Veriut dhe Azinë Juglindore çdo vit. ne jemi të vendosur në qytetin e bukur bregdetar, Zhuhai.we janë afër aeroportit Zhuhai, 1 orë në Makao dhe 2hours në Hongkong dhe Shenzhen. Besimi i kompanisë mbijeton me cilësi të lartë dhe zhvillohet me besueshmëri, teknologji të lartë përmirëson jetën e njerëzve dhe shërbim të mirë ndaj klientit. kompani elektrike biçikletë Shuangye nga viti 2008 ka qenë për shumë vite për të marrë pjesë në Panairin e Kantonit, zhvillimin e modeleve të reja në shfaqjen e mëparshme, ne kemi një ekip të fortë R & D dhe shitjesh, produktet eksportohen në botë. Ne mirëpresim ngrohtësisht miqtë në ekspozitë, dhe le të krijojmë së bashku një epokë të re të gjelbër, miqësore me mjedisin, me efikasitet të lartë dhe me kursim të energjisë. ekspozitë elektrike biçikletë Sinqerisht mirëpritur klientët nga e gjithë bota të bashkohen me ne. Më shumë informacion të detajuar, ju lutem Na lënë MESAZH.

PersonalBiznesShpërndarës