14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

Biçikleta më e mirë amerikane për shitje në magazinë

Biçikleta më e mirë amerikane për shitje në magazinë

Biçikleta më e mirë amerikane për shitje në magazinë

biçikletë elektrike tani në magazinë 

Këtu janë disa biçikleta elektrike më të mira amerikane që mund të funksionojnë për ju.

Shitje e nxehtë Mountain Bike Bike A6AH26

Biçikleta Shuangye elektrike për të rriturit miraton kornizën e biçikletave malore të aliazhit alumini, Shift 21 Shift, bateri të fshehtë të papërshkueshëm nga uji dhe të heqshëm dhe 160 frena diskDizajni i mirë biçikleta elektrike më e mirë A6AH26 me bateri litiumi në kornizë, duket si një biçikletë normale në shikim të parë.

 • 36v / 48v 250w / 350w / 500w / 750w Motorë pa furça pa ingranazhe
 • Shpejtësia maksimale 15-20 mph
 • Ekran LCD me shumë funksione
 • Korniza e aliazhit të aluminit me dizajnin më të ri
 • I fshehur i shpejtë Hiqeni baterinë 36V / 48V
 • Origjinale Shimano 21 ingranazhe me derailleur

 

Biciklete elektrike Mountain Mountain A6AB26

26 / 27.5 / 29 inç Shuangye Ebike për të rriturit me kornizë elektrike të biçikletave malore me aliazh alumini, ingranazhe me shpejtësi 21 dhe bateri litiumi të papërshkueshme nga uji Dizajni klasik biçikleta elektrike më e mirë A6AB26 me bateri litiumi shishe, ju bën të udhëtoni më tej dhe më shpejt.

 • 36V 250W / 350W / 500W Motor pa furça
 • Shpejtësia maksimale 15-20 mph
 • Kornizë Biciklete Mountain Alloy Alumini
 • Ingranazhet origjinale Shimano 7/9/21/27
 • Ekran LCD me shumë funksione
 • Lëshimi i shpejtë Hiqni baterinë e shisheve 36v 10ah / 13.6ah

 

Gomë me fuqi të lartë E-Bike A7AT26 me fuqi të lartë

Gomat e gomave Shuangye 2000W 26 Inch Fat E Bikes me kornizë biçikletë aliazh alumini, ingranazhe me shpejtësi 21/27, bateri litiumi 60V dhe dritë 3W para me një port të ngarkuar 5V 1A USBFuqia e lartë ebike A7AT26 me bateri litium me kapacitet të madh, siguron më shumë shpejtësi të lartë hipur dhe distancë të mëtejshme.

 • 48V 750W / 1000W 60V 2000W Motor pa furça
 • Shpejtësia maksimale 34-37 mph
 • Përditësoni kornizën e biçikletave të aliazhit të gjeneratës së tretë
 • Origjinale Shimano 21 ingranazhe me derailleur
 • Ekran LCD me shumë funksione
 • Lëshimi i shpejtë Hiqni baterinë 36v 10ah / 13.6ah

 

26/28 Biçikleta elektrike Inch City A5AH26

Shuangye New Design 26/28 Inch E-Bikes shtëpiake të qytetit me kornizën e aliazhit të aluminit të dizajnit për patentë, bateri litiumi me kapacitet të lartë, veshje me shpejtësi 7/9/21/27, dhe frenat diskale mekanike 160 mmBiçikleta elektrike me kapacitet të lartë A5AH26 me bateri litiumi të papërshkueshëm nga uji dhe të heqshëm 48V dhe motor me qendër pa furça 500W / 750W, ju japin të ndjeheni të ndryshme të hipur.

 • Motor pa furçë 48V 500W / 750W pa ingranazhe
 • Shpejtësia maksimale 22-25 mph
 • Kornizë biçikletë me aliazh alumini me dizajn patentash
 • Shimano 7/9/21/27 ingranazhe me derailleur
 • Lëshimi i shpejtë Hiqni baterinë 48v 10ah / 13ah / 13.6ah
 • Frena diskale Tektro 160 mm ose frena hidraulike disk Shimano

 

Bicikletë elektrike Gomash 26 Inç Fat Gomë A6AH26F

Shuangye biçikletë elektrike malore 26 inç Fat me kornizë biçikletash të aliazhit të aluminit, bateri litiumi me kapacitet të lartë, pirun e përparmë të pezullimit dhe frenë disk mekanik 160 mmBiçikleta elektrike A6AH26F me shpejtësi të lartë me bateri litium me kapacitet të madh 48V / 60V dhe motor qendër pa furça 500W / 750W / 1000W, plazh kostumi, dëborë, mal dhe hipur në qytet.

 • 48V 500W / 750W / 1000W, 60V 750W Motor pa furça
 • Shpejtësia maksimale 25-28 mph
 • Shimano 7/21/27 ingranazhe me derailleur
 • 48V 10AH / 13AH / 15AH / 20AH 60V 13AH / 13.6AH Bateri
 • Frena diskale Tektro 160 mm ose frena hidraulike disk Shimano
 • Drita e përparme 3W me portë për karikim USB

 

Biçikleta elektrike 26 inç Mountain A6AD26

Shuangye 26 Inch Mountain Bike Bike Për të rriturit adoptojnë kornizën e biçikletave të aliazhit të aluminit, 3 mënyra hipur, bateri litiumi të heqshëm me kapacitet të madhDizajni popullor me e-biçikletë A6AD26 malore me bateri litiumi të lëvizshëm 36V / 48V me bravë kyçe dhe lehtë mund të merret për tu ngarkuar, motor pa furça me fuqi të lartë duke fuqizuar secilën dhe me më shumë shpejtësi, më shumë liri dhe argëtim.

 • 36V / 48V 250W / 350W / 500W Motorë pa furça pa ingranazhe
 • Shpejtësia maksimale 15-20 mph
 • Bateria Lithium 36V / 48V 10AH / 13AH
 • Koha e tarifimit 4-6 orë
 • Sistemi origjinal i transmetimit Shimano 7/9/21/27
 • 100-120mm ndryshim pirunin e pezullimit të udhëtimit përpara

 

Bicikletë elektrike me palosje A7AM20

Snow Shuangye Bike Folding Bike Electric Electric me gomë yndyre Kenda 20 * 4.0 inç, shpejtësi standarde 7, bateri litiumi të heqshëmBiçikleta elektrike me palosje 20 inç me biçikletë A7AM20 mund të paloset për të kursyer më shumë hapësirë ​​dhe të lehtë për t’u hipur në plazh, dëborë, rërë dhe qytet.

 • 36V / 48V 250W / 350W / 500W / 750W Motor pa furça pa ingranazhe
 • Shpejtësia maksimale 15-20 mph
 • Bateria litium 36V / 48V 10AH / 13AH / 15 litium
 • 25-37 milje varg distanca për pagesë
 • Sistemi standard i transmetimit Shimano 7
 • Fenders çeliku dhe rafte e pasme

 

Bicikletë me yndyrë elektrike 20 inç A6AH20F

Biçikletë e gomave me shije elektrike të vogël Shuangye 20 Inch me kornizë të vogël biçikletë aliazh alumini, ekran LCD me shumë funksione, frenë disku 160 mmDizajni i ri me rrota të vogla me yndyrë të rrotave, ebike A6AH20F është dizajni botëror i biçikletave e premierës, pavarësisht nëse hipni në dëborë, plazh apo për udhëtime, rastësor, kjo biçikletë mund të gjitha nevojat tuaja.

 • 36V 250W / 350W / 500W, 48V 500W / 750W Motori pa furça
 • Shpejtësia maksimale 15-20 mph
 • 36V 10AH / 13.6AH, 48V 10AH / 13AH Bateria e litiumit
 • Gama e kilometrazhit 25-37 milje për tarifë
 • Sistemi i Transmisionit Shimano 7/9/21/27
 • Sistemi i frenave diskale mekanike ose hidraulike të dyfishtë 160 mm

 

Motor me motor të mesëm EBike A6AH26MD

Biçikleta Motor Shuangye Mid-Drive Motor elektrik vjen me kornizën e re të biçikletave me aliazh alumini të dizajnit, baterinë e fshehur litium, ndërrimin e shpejtësisë Shimano 7E-biçikletë me motor biçikletë në modë A6AH26MD është një prej modeleve të reja të dizajnit, duke fuqizuar më shumë fuqi dhe të qëndrueshme në përpjetë.

 • 26 ″ / 27.5 ″ / 29 wheel rrota e biçikletës malore
 • Motor me motor 36V 250W
 • Shpejtësia maksimale 15-20 mph
 • Bateria e litiumit e fshehur e larguar 36V 10AH
 • Sistemi i Transmisionit Shimano 7
 • Drita e përparme 3W me USB portë për karrem

 

Biçikletë elektrike me gomë me dopio-motor A7AH26

Shuangye Dual Motor Moutain Fat Tyre Electric Bike e pajisur me kornizë biçiklete aliazh alumini, bateri litiumi me kapacitet të madh, motor shpërndarës pa furça përpara dhe të pasmeMTB elektrike me dy gomë të dyfishtë me motor MTB ju japin fuqi më të lartë të hipur, sjellni përvojë të dyfishtë argëtuese të hipur. Shtë i përshtatshëm për rrugët jashtë, terrenin me rërë, malin, etj.

 • 48V 250W / 350W / 500W Motor përpara dhe të pasme pa ingranazhe pa furça
 • Shpejtësia maksimale 20-25 mph
 • Bateria e fshehur e litiumit 48V 13AH
 • Sistemi i Transmisionit Shimano 7/21/27
 • Lidhësja e aluminit prej alumini

 

Përvojë 12 vjeçare në prodhimin e biçikletave elektrike, Nëse jeni të interesuar për biçikletat tona elektrike më të mira amerikane, ju lutemi na lini një mesazh.

Importues/Tregtar me shumicëOEM / ODMShpërndarësMe porosi/pakicëE-commerce