14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

yndyrë biçikletë gomave elektrike

Biçikleta më e mirë elektrike e gomave me motor 750w A7AT26 me dy motorë

Dizajn i ri biçikletë me goma yndyre elektrike me motor të dyfishtë ishte i pajisur me dy motorë 750w me fuqi të lartë dhe një bateri litium 60v, edhe në rastin e përpjetë, jashtë rrugës, aventura në natyrë dhe udhëtime urbane, të gjithë ata mund të trajtohen lehtësisht. motor i dyfishtë, kontrollues të dyfishtë, goma të trasha 26*4.0 inç dhe dy mënyra udhëtimi, të gjitha këto mund të sjellin një biçikletë elektronike më të mirë.

DETAJET E PRODUKTIT

Biçikletë me motor të dyfishtë me gomë më të mirë me yndyrë 750 vat + 750 vat

Dizajn i ri biçikletë me rrota elektrike ishte e pajisur me dy motorë me fuqi të lartë 750w dhe një bateri litiumi 60v, madje edhe në rastet e përpjetë, jashtë rrugës, aventurave në natyrë dhe lëvizjeve urbane, të gjithë ata mund të trajtohen me lehtësi. Dy motorë, dy kontrollorë, dy goma me yndyrë 26 inç dhe dy mënyra hipur, të gjitha këto mund të sjellin një e-biçikletë më të mirë nga të gjitha aspektet për të gjetur shumë argëtim në hipur në çdo lloj terreni, për shembull, plazhi përkrah detit, shtigje në mal, parqe nacionale dhe rrugët e qytetit.

Biçikletë elektrike me motor të dyfishtë A7AT26, 60V 750 vat + motor 750 vat, 26*4.0 inç goma e majme, 60v 18ah bateri e fuqishme

biçikletë me rrota elektrike Imazh i Detajuar biçikletë me rrota elektrike Bateria 60V Kapaciteti më i madh 60v modelimi i baterisë 18v ju përshtat më shumë kërkesa për energji. Me funksion të heqshëm, bateria është e lehtë për t'u hequr për tu ngarkuar. Vetëm 6-8 orë kohë ngarkimi për të përfunduar një të plotë me një karikues 71.4V 3A të furnizuar. biçikletë me rrota elektrike 750w motorë të dyfishtë Motorët e qendrës së përparme dhe të pasme 750W pa furçë kanë çift rrotullues të lartë që ju lejon të kaloni nëpër terrene të ndryshme me lehtësi. Me motorë të dyfishtë, ju mund të shkoni kudo që dëshironi, dhe të jepni një shpejtësi më të lartë 50 deri 55 km / orë. Do motor është më shumë se 80 përqind efikasitet dhe nën 60 zhurmë Db. Ju sjell një përvojë të lartë me efikasitet të lartë, por me zhurmë të ulët. Dhe dy kontrollorë për secilin motor, kështu që hipni në rrugë të sheshtë, thjesht ndizni motorrin e pasëm mund të plotësojë nevojat tuaja. biçikletë me rrota elektrike Frena e diskut 180 mm Pajisur me sistem frenash diskale mekanike 180 mm, siguron forcë të fuqishme të frenimit menjëherë në kodër poshtë ose daljes në skenë. Sigurohuni që siguria juaj në biçikletë të kalojë sigurinë çdo herë dhe çdo moment. biçikletë me rrota elektrike LCD ekran Një ekran dixhital i ekranit të madh për pamjen e zbukuruar mund t'ju tregojë shumë të dhëna e-biçiklete gjatë hipjes, për shembull, Distanca, kilometrazhi, Temperatura, Kapaciteti i Baterisë, Fuqia Motor etj. Kjo gjithashtu mund të bëjë një punë të mirë në gjendje shiu falë saj të papërshkueshëm nga uji.   biçikletë me rrota elektrikeGoma me yndyrë 26 inç Gomat me yndyrë 26 * 4.0 inç kanë më shumë kapacitet mbajtës, efekt më të mirë tampon dhe rrokje superiore. Sido që të jetë ndonjë terren, do të ishte e lehtë t’i trajtosh, madje edhe rrugë e thyer malore, rrugë e qytetit, dëborë, plazh apo rrugë e pisët. biçikletë me rrota elektrike Specifikim Korniza: Kornizë me peshë të lehtë aliazh alumini Motor: Motor përpara dhe pasmë 750w Bateria: 60v 18ah bateri litium e heqshme (H3-26F) Shpejtësia maksimale: 50km / h - 55km / h Diapazoni maksimal: 60 km - 80 km për ngarkesë Goma: rrota 26 * 4.0 inç Ngarkesa maksimale: 150-200kgs Koha e tarifimit: orët 6-8 Ingranazhi: SHIMANO 7/21 shpejtësia PAS: Sensori i ndihmës pedale me shumë nivele Shfaqja: LCD Digital Screen Frenimi: sistemi i frenimit disk 180 mm Throttle: Thumb Throttle Niveli i ndihmës së pedalit: niveli i 5 Dritë e përparme: 3W dritë e ndritshme e përparme me portë USB të ngarkimit Drita e pasme: Drita LED dhe ndezje kur frenoni Shalë: Shalë e rehatshme Ngarkuesi: 71.4V 3A hyrje 100-240V.

Nëse jeni të interesuar për biçikleta elektrike me fuqi më të lartë, vizitoni Biçikletë elektrike me 1000 yndyrë, 2000w eba yndyre.

Ju lutemi Lërini një mesazh

PersonalBiznesShpërndarës


prev:
Next: