14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikleta më e mirë biçikletë malore në dispozicion për shitje

biçikleta më e mirë biçikletë malore në dispozicion për shitje

biçikleta më e mirë elektrike malore Kanada në gjendje për shitje

Biçikletë me gomë me fuqi të lartë elektrike A6AH26F

 1. Gomat me yndyrë 26 * 4.0 inç
 2. 36V 250W / 350W, 48V 500W / 750W / 1000W, 60V 750W Motor pa furça
 3. Shpejtësia Max 25-40 KM / H
 4. 36V 10AH, 48V 10AH / 13AH / 15AH / 20AH Bateria e heqshme e litiumit
 5. Gama për ngarkesë 40-80KM
 6. Ingranazhet Shimano 7/21/27
 7. Sistemi i frenave diskale Tketro 160 përpara dhe i pasëm & frena diskale hidraulike
 8. Forkë e përparme të aluminit të aluminit të pezullimit

 

Biçikletë elektrike W2000 7 W Fat A26ATXNUMX

 1. Gomat me yndyrë 26 * 4.0 inç
 2. Bateria e litiumit me fuqi të lartë 48V / 60V 18AH / 20AH
 3. Gama për ngarkesë 40-80KM
 4. Motor pa furçë 48V 750W / 1000W 60V 2000W
 5. Shpejtësia më e lartë 55-60 KM / H
 6. Korniza e lidhjeve të aluminit të gjeneratës së tretë
 7. Sistemi i frenimit të diskut përpara dhe i pasmë Tketro 180

 

Biçikleta më e mirë elektrike malore A6AH26

 1. 26″*1.95/27.5″*1.95/29″*2.1 bike tire
 2. 36V 250W / 350W / 500W, 48V 500W / 750W Motor pa furça
 3. Shpejtësia maksimale 25-40KM / H
 4. Ekran LCD3 me shumë funksione
 5. Korniza e aliazhit të aluminit për krijimin e patentave
 6. 36V 8AH / 10AH / 13AH, 48V 10AH / 13AH / 14AH Bateri e fshehur
 7. Ingranazhet origjinale Shimano 7/21/27
 8. Dizajn i ri LED Drita e pasme, Ndezja e frenave

 

Qyteti / Mali elektrik BIke A5AH26

 1. 26 ”* 1.95 / 28” * 1.75 goma biçikletë
 2. 36V 250W / 350W / 500W, 48V 500W / 750W Motor pa furça
 3. Shpejtësia maksimale 25-35KM / H
 4. 36V 10AH / 13.6AH, 48V 10AH / 13AH / 14AH Bateri e fshehur
 5. Gama për ngarkesë 40-60 KM
 6. Frena Disk Tektro 160 mm ose Disc frena hidraulike
 7. Korniza e aliazhit të aluminit për krijimin e patentave

 


Pezullim i plotë MTB Electric A6AH26-S

 1. 26 ”/27.5” / 29 ”Kornizë biçikletë me aliazh alumin
 2. Dizajni i plotë i Pezullimit (Forcë e Pezullimit të përparme dhe absorbues i pasme i shokut)
 3. 36V 8AH / 10AH / 13AH, 48V 10AH / 13AH Bateri e papërshkueshme nga uji
 4. 36V 250W / 350W / 500W, 48V 500W / 750W Motor pa furça
 5. Shpejtësia Max 25-40 KM / H
 6. Frenë Diskale Tektro përpara dhe e pasme 160
 7. Ekran dixhital me shumë funksione LCD3

 


Bicikletë klasike elektrike malore A6AB26

 1. Korniza e aliazhit të aluminit 26 / 27.5 / 29 inç
 2. 36V 250W / 350W / 500W Motor pa furça
 3. Shpejtësia maksimale 25-35KM / H
 4. Ingranazhet origjinale Shimano 7/21/27
 5. Ekran shumëfunksional LCD3
 6. Lëshimi i shpejtë i Baterisë së shisheve 36V 10AH / 13.6AH

 


Biçikletë elektrike elektrike me gomë premierë botërore A6AH20F

 1. Gomat me yndyrë KENDA 20 * 4.0 inç
 2. 36V 250W / 350W / 500W, 48V 500W / 750W Motor pa furça
 3. Shpejtësia Max 25-40KM / H
 4. 36V 10AH / 13.6AH, 48V 10AH / 13AH Bateria e litiumit
 5. Ingranazhet Shimano 7/21/27
 6. Forkë e përparme të aluminit të aluminit të pezullimit me 100mm Ndryshim Udhëtimi
 7. Ekran dixhital LCD3 i papërshkueshëm nga uji dhe me shumë funksione

 

Biçikletë elektrike Fibër Foldable A7AM20 Gomë

 1. Kornizë biçikletë prej 20 inçësh të palosshme të aluminit
 2. 36V / 48V 250W / 350W / 500W / 750W Motor pa furça
 3. Shpejtësia Max 25-35 KM / H
 4. 36V / 48V 10AH / 13AH / 15AH Bateria e heqshme e litiumit
 5. Sistemi standard i transmetimit Shimano 7
 6. Fenders çeliku dhe rafti i pasme

 

Biciklete Elektrike E Bashkuar e qytetit A1-7

 1. Gomë biçikletë 20 * 1.75 inç
 2. Bateria e fshehur e litiumit 36V 10AH / 13.6AH
 3. Gama për ngarkesë 30-50KM
 4. 36V 250W / 350W / 500W Motor pa furça
 5. Shpejtësia Max 25-32 KM / H
 6. Aliazh alumini / çeliku që paloset
 7. Dritë LED 3W me port të ngarkuar USB
 8. Ingranazhet standarde 1/7

 

Motor me makinë me makinë të mesme EBike A6AH26MD

 1. 26 / 27.5 / 29 Wheel Bike Mountain Mountain
 2. Motor me motor 36V 250W
 3. Shpejtësia maksimale 25-30KM / H
 4. Bateria e litiumit e fshehur e larguar 36V 10AH
 5. Sistemi i Transmisionit Shimano 7
 6. Lëshim i shpejtë i Forkës së përparme
 7. Drita e përparme 3W me USB Port Cahrging
 8. Pesë shpejtësi të rregullueshme, 1: Asistent pedale 1

 

Bike Bike Mountain A6AB26M

 1. 26 * 1.95 Inç Magneziumi me Aliazh Tre Rim Folje
 2. 36V 10AH / 12AH / 13AH Bateria e litiumit në shishe
 3. 36V 250W / 350W Motor pa qendër pa furça
 4. Shpejtësia Max 25-35 KM / H
 5. Frenë Diskale Tektro përpara dhe e pasme 160
 6. Ekran dixhital LCD3 i papërshkueshëm nga uji dhe me shumë funksione
 7. Shimano 7/21/27 shpejtësi me derailleur

Nëse jeni të interesuar në tonë kanada më e mirë elektrike biçikletë malore, ju lutemi na lini një mesazh më poshtë ose vizitoni Tona Faqja zyrtare.

PersonalBiznesShpërndarës