14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikletë elektrike malore

Zbutje e dyfishtë 26 inç elektrike me biçikletë A6AH26-S

Motori: Motori 36V / 48V 250W / 350W / 500W / 750W
Shpejtësia Max: 25-30km / h
Bateria: Bateri litiumi 36V / 48V 8Ah / 10Ah / 13Ah
Varg Maksimumi: 40-60km për pagesë
Throttle: Thumb Throttle
PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele
Shfaqja: LCD Kontrolli i ekranit
Ingranazhet: ingranazhet 7/9/21/27
Frenat: Disqe Përpara dhe Mbrapa
Tyres: 26"*1.95/27.5"*1.95/29"*2.1
Kornizë: Aliazh Aliazh Lightweight
Pezullimi: Pezullimi i dyfishtë (F / R)
Maksimumi i ngarkesës: 150kgs

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

Zbutje e dyfishtë 26 biçikletë elektrike inç 

Bikeshtë biçikletë elektrike me të gjitha qëllimet që ende duket si një biçikletë, por që ndjehet si një avion. kjo biçikletë elektrike përdorni një pezullim të dyfishtë, motor shpërndarës pa furçë 36v 350w dhe bateri të fshehur 36v 10ah.

biçikletë elektrikebiçikletë elektrike

Ekran LCD me shumë funksione Projektuar dhe prodhuar nga fabrika jonë, e lehtë për të kontrolluar cilësinë, mund të tregojë distancën, kilometrazhin, temperaturën, tensionin dhe më shumë. Ju mund ta përdorni lehtë me manualin. 

biçikletë elektrike

Bateri e fshehur Ne përdorim dizajnin e fshehur të baterisë për këtë lloj biçikletë elektrike malore. Korniza ebike është projektuar dhe prodhuar nga fabrika jonë. Shumë e veçantë. Shumica e njerëzve nuk do ta njohin se është një biçikletë elektrike me shikimin e tyre të parë. Kutia e baterisë është e lëvizshme, kështu që mund ta karikoni në biçikletë ose veçmas në dhomën tuaj. 

biçikletë elektrike

Frenat disk të përparmë dhe të pasëm 160 Mbani të sigurtë nga ndonjë emergjencë me një distancë pushimi brenda 3 metra. Ndeshja me levë frenimi e cila është e prerë nga energjia elektrike gjatë frenimit. Siguria e çiklizmit është përmirësuar ndjeshëm. 

biçikletë elektrike

Motor me brushë Siguroni një motor pa furça të ingranuar me shpejtësi të lartë 250W / 350W, shpejtësia maksimale është deri në 25-30 km / orë. Soshtë kaq e fuqishme sa nuk shqetësoheni për kodrat ose kundër erës. 

biçikletë elektrikebiçikletë elektrikebiçikletë elektrike

Më shumë Biçikletë Elektrike: Biçikletë elektrike me shitje të nxehtë 26 inç, biçikletë malore me rrota të integruara me pezullim të plotë, biçikletë elektrike të qytetit 26/28 inç, biçikletë elektrike malore me bateri shishe

Lini një mesazh

Importues/Tregtar me shumicëOEM / ODMShpërndarësMe porosi/pakicëE-commerce


prev:
Next: