14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikletë elektrike malore

Biçikletë elektrike me fibra karboni rrota e integruar 26 inç A6CB26M

Korniza: Fibra karboni
Motori: Motori 36V 250W / 350W me qendër
Bateria: Bateri shishe lëvizëse 36V 10Ah
Shfaqja: LCD Kontrolli i ekranit
Ingranazhet: ingranazhet 7/21/27
Frenat: 160 frena mekanike disk
Tyres: 26"*1.95/700*40C/29"*2.1
Shpejtësia maksimale: 25k-30m / h
Varg Max: 40-60km
Ngarkesa maksimale: 120kg-150kg

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

Biçikletë elektrike me fibra karboni rrotë e integruar 26 inç

Fibra e karbonit gjithashtu një material i shkëlqyeshëm për kornizat e biçikletave falë ngurtësisë, forcës dhe lakueshmërisë së saj. Bazuar në faktorin e materialit të kornizës, pesha e biçikletës me fibra karboni është më e lehtë se korniza e aliazhit të aluminit. përfitimi kryesor për tregtarët e thjeshtë është vrapimi me hipje i biçikletë elektrike me fibra karboni. Dhe kjo biçikletë elektrike me fibra karboni vjen gjithashtu me një palë rrota të integruara me aliazh magnezi 26 inç. Nëse nuk ju pëlqen biçikleta elektrike e rëndë dhe me shumicë, biçikleta elektrike me fibra karboni është e përshtatshme për ju, e cila është e lehtë, e fortë dhe e qëndrueshme.


Imazh i Detajuar

Motor

Kjo biçikletë elektrike me fibra karboni e pajisur me motor 250w ose 350w pa furça në rrotën e pasme për të rritur lëvizjen e biçikletës për të kursyer më shumë energji. Një motor elektrik e bën biçikletën elektrike me fibra karboni të lehtë për të arritur një shpejtësi maksimale 25-30km / h. Edhe nëse ngasim me shpejtësi të lartë ose ngrihemi në kodër, motori gjithmonë siguron energji të mjaftueshme për kalorësit që të marrin nevojat e tyre për kalërim.

Bateri

Bateri litiumi shishe 36v e bëjnë këtë biçikletë me fibra karboni të mund të kalojë deri në 40-60 km me një karikim të vetëm. Flisni për karikimin, alsoshtë gjithashtu shumë e përshtatshme të karikoni baterinë për shkak të dizajnit të lëvizshëm. Thjesht nxirrni baterinë me çelës dhe më pas gjeni një fole për tu karikuar me karikuesin e furnizuar 42V 2A, koha e karikimit është rreth 5-7 orë. 

Ekran dhe shirit komandues

Në mënyrë që udhëtarët të njohin informacionin në kohë reale të biçikletës së biçikletës, kjo biçikletë elektrike me fibra karboni e pajisur me një ekran LCD të papërshkueshëm nga uji që është instaluar në qendër të timonit, ju mund të dini fuqinë e baterisë, temperaturën, shpejtësinë e ngasjes, motorin në kohë reale fuqia, udhëtimi total dhe më shumë. Bazuar në informacionin, mund të rregulloni planin tuaj të hipjes. Ekziston një ndërrues i bashkuar me 21 shpejtësi dhe levat e frenimit bëjnë që ridre të ndryshojë shpejtësinë lehtë dhe të frenojë biçikletën. Modeli i mbivendosjes së gishtit të madh kombinon Pedal-Assist që u sjell kalorësve dy zgjedhje.

Sistemi i frenave

Në mënyrë që të siguroni secilin kalorës sigurinë e ngasjes, merrni me 160 frena mekanike disk në rrotën e përparme dhe të pasme. Edhe nëse është në mot të lagësht ose të ftohtë ose situata emergjence. menjëherë mund të sigurojë një forcë të fortë frenimi për biçikletën. Ekziston edhe një set i lëshimit të shpejtë në rrotën e përparme, është e lehtë të hiqni rrotën e përparme kur keni nevojë. Përveç frenave diskale mekanike, mund të zgjidhet frena mekanike diskale.

Rim i rrotave

Aliazh magnezi rrota e integruar më e ngurtë, merret me shpejtësi më të larta dhe sasi më të larta të kuaj-fuqi dhe çift rrotullues me lehtësi relative. Natyra solide, e papërkulur, gjithashtu i bën rrotat e integruara të aliazhit të magnezit më të parashikueshëm gjatë ngasjes, veçanërisht në shpejtësi më të larta të kthesave, ku qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria janë kryesore.

Nëse jeni të interesuar për biçikletë elektrike me fibra karboni, na kontaktoni ju lutem. 

Më shumë biçikleta elektrike: 29 inç MT me rrota të integruara, biçikletë popullore malore, 26 bike biçikletë elektrike me goma të majme, Biçikleta elektrike e qytetit 26/28 inç

Lini një mesazh 

PersonalBiznesShpërndarës


prev: