14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikleta më të mira elektrike

Biçikleta më e mirë elektrike malore 36V bateri litium A6AH26

Bateri: 36V 8AH / 10AH / 11.6AH / 13.6AH bateri litiumi
Motor: Motor 36V 250W / 350W / 500W pa furçë
Fork pirun: Pirun alumini i pezulluar
Rrota: 26 "/ 27.5" / 29 "
Ekrani: LCD3 me shumë funksione
Ingranazhi: Shpejtësia 7 / 9 / 21 / 27
Drita e jashtme: Drita e përparme 3W me portin e karikimit USB
TUV CE Certifikimi

DETAJET E PRODUKTIT specifikim

Biçikleta më e mirë elektrike malore Bateria litium 36V

26 inç biçikletë më të mirë elektrike malore është një nga zezakët më të njohur të malit. Dizajni i fshehur i baterisë dhe dizajni i ngjashëm i kornizës së biçikletave malore e bëjnë këtë jehonë të duket si një biçikletë normale.

Shpejtësia maksimale: 25-35KM / H

Bateria: 36V 8AH / 10AH / 13AH bateri litium

Motor: Motor 36V 250W / 350W / 500W pa furçëbiçikletë më të mirë elektrike malorebiçikletë më të mirë elektrike malorebiçikletë më të mirë elektrike malorebiçikletë më të mirë elektrike malorebiçikletë më të mirë elektrike malorebiçikletë më të mirë elektrike malorebiçikletë më të mirë elektrike malorebiçikletë më të mirë elektrike malore

bikes elektrike malore Certifikimi A6AH26 TUV CE

Më shumë biçikleta elektrike malore, vizitoni Biçikletë elektrike malore me kapacitet të lartë 48vpezullim i plotë malor, yndyrë biçikletë elektrike malore

Më shumë detaje informacion pls Kontaktoni SHBA

Lini një mesazh 

PersonalBiznesShpërndarës

prev:
Next: