14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

Blog

Ebikeset e palosshme: shtoni pak lehtësi në jetën tuaj të zënë

Ebikeset e palosshme: shtoni pak lehtësi në jetën tuaj të zënë

Ebikat e palosshme

Qielli është i qartë dhe i fuqishëm, lulet e malit po lulëzojnë, dhe është koha për të hipur në vitin e luftës. Ka shumë lloje të ebikes, por më e gjithanshmja dhe më e popullarizuara duhet të jetë një ebike te palosshme. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për udhëtime në qytet, shëtitje të kohës së lirë, palestër sportive ose udhëtime me biçikletë, ky lloj "transporti jeshil i palosshëm" është shumë i dashur nga publiku.
Gjatë rrugës për dhe për të zbritur nga puna kohët e fundit, pashë që shumë burra dhe gra të bukur zgjedhin mjetet e mëposhtme të transportit: automjete elektrike të palosshme. Po, është një makinë elektrike e palosshme. Për shkak të figurës së tij të imët, ai mund të udhëtojë lirshëm edhe në rrugët e ngarkuara. Krahasuar me transportin publik siç janë autobusët dhe metrot, përdorimi i kësaj makine mini-elektrike mund të shijojë pamjen pa pasur nevojë të durosh ndjenjën "shtrydhëse" të fërkimit të shpatullave. Pastaj automjetet elektrike të palosshme në vijim do të jenë shumë të përshtatshme për fillestarët.

1 e Biçikleta të palosshme aliazh alumini 20 inç A2AL20

Ebikat e palosshme
A2AL20 ka ekran LCD me shumë funksione. Për më tepër, i projektuar dhe prodhuar nga fabrika jonë, e lehtë për të kontrolluar cilësinë, mund të tregojë distancën, kilometrazhin, temperaturën, tensionin, kodin e gabimit dhe më shumë. Mund ta përdorni lehtë me manualin. Fenerët e rinj të azhurnuar 3W LED janë të pajisur për kalërim gjatë natës, të kontrolluar nga ekrani LCD me shumë funksione, më të sigurt dhe më të përshtatshëm. 
Me portën e karikimit të telefonit celular USB 5V1A, kur telefoni juaj është pa energji, përgjigjeni urgjencës. Kornizë palosëse aliazh alumini 6061 kornizë ebike aliazh alumini me performancë të madhe përpunimi, karakteristika të shkëlqyera të saldimit dhe lustrim, rezistencë të mirë ndaj korrozionit dhe qëndrueshmëri të lartë. Bateri litiumi e raftit të pasmë. Kutia e baterisë është e lëvizshme kështu që mund ta ngarkoni në biçikletë ose veçmas në dhomën tuaj.  

2、20 inç 36v gomë me yndyrë të palosshme ebikes A7AM20

Ebikat e palosshme
A7AM20Bike një biçikletë elektrike e gomave me yndyrë të palosshme me frenat e përparme dhe të pasme 160 disk dhe kornizë me tuba të dyfishtë për forcë të përmirësuar (opsion i mirë për kalorësit më të mëdhenj), kornizë aliazh alumini të palosshme 20 inç, madhësi e vogël, peshë më e lehtë se ebike e tjera yndyrore 26/28 inç . Motori i fuqishëm i veçantë i biçikletës me yndyrë të brendshme 250/350 watt i shoqëruar me një bateri të madhe 36/48-volt të aftë për të tërhequr më shumë peshë dhe për të dalë jashtë rrugës në shtigje të mbushura me dhe, bateria është e lëvizshme dhe madje edhe raftet mund të hiqen

Dritat e cilësisë LED (pjesa e përparme është e integruar për të dalë nga bateria kryesore), frena të përshtatshme mekanike të disqeve, drivetrain mesatare, por ju merrni shtatë shpejtësi për të pedaluar ngadalshëm ose të shpejtë në mënyrë të qetë

3、36V350W ebikes për gra të palosshme A1-7

Ebikat e palosshme
A1-7Motor motori i tij pa furça mund të sigurojë energji ideale për këtë biçikletë elektrike të palosshme, është më e fortë dhe efikase. Efikasiteti i lartë është më shumë se 80%. Kjo biçikletë ka një motor 250w ose 350w pa furça, dhe një bateri litium 10AH. Shpejtësia maksimale e kësaj biçiklete elektrike të palosshme është 25-32km/orë, dhe diapazoni maksimal është 40-60KM. Bateria e kësaj biçiklete elektrike të palosshme është e fshehur në dizajnin e kornizës dhe dizajnin e papërshkueshëm nga uji, dhe kjo kohë e karikimit të baterisë është vetëm 5-7 orë dhe diapazoni maksimal është 40-60KM.
Sistemi i frenave të kësaj biçiklete elektrike siguron frenim të shkëlqyeshëm dhe performancë në kushte të lagështa dhe me baltë. Do të sigurojë sigurinë tuaj kur frenoni. Kjo biçikletë elektrike ka një dritë LED që siguron një pamje të qartë për udhëtimin gjatë natës, dhe gjithashtu ka një port karikimi USB, kështu që kur telefoni juaj mbaron energji elektrike mund ta përdorni atë karikon telefonin tuaj. Goma e palosshme ebike është 20 inç, dhe ne rekomandojmë që 145cm-185cm njerëz të hipin mbi të, dhe pesha maksimale mbështetëse është 150kg.

Me pak fjalë, të gjitha ia vlen të merren parasysh, kështu që nëse jeni të interesuar për njërën prej tyre, na kontaktoni. 

PersonalBiznesShpërndarës

Tags:
prev:
Next: