14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

palosshme biçikletë elektrike

palosjen biçikletë elektrike 20 aliazh alumini inoks A2AL20

Kornizë 20 inoksi me aliazh alumini
shpejtësia max 25-30km / h
fuqia motorike 36V250W / 350W
bateri litium 36V9AH / 10AH
varg 40-80km për ngarkim
Ora 4-6 e ngarkimit
Frena disk 160
LCD ekran

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

palosjen biçikletë elektrike 20 aliazh alumini inç

Kornizë 20 inoksi me aliazh alumini
shpejtësia max 25-30km / h
fuqia motorike 36V250W / 350W
bateri litium 36V9AH / 10AH
varg 40-80km për ngarkim
Ora 4-6 e ngarkimit
Frena disk 160
LCD ekran palosje ebike (1)

Motor 36V 250W / 350W Motor pa furçë shpejtesi maksimale 25-30 km / orë
Bateri Bateri litiumi 36V 9AH / 10AH Ngarkues Hyrja 42V2A 100-240v
Koha e karikimit 4-6 orë Kontrollues Pa furça inteligjente
Varg 40-80KM Garanci motorike dhe baterie 15 muaj
Mënyra e fillimit Asistent pedale, mbyt mbyt PAS Pesë shpejtësi të rregullueshme, ndihmës pedali 1: 1
Ngjyra e zezë Kornizë kornizë palosëse aliazh alumini
Shufër doreze Folding Shfaq Ekran LCD880
Veshje Ingranazh me 7 shpejtësi Leva e frenave Alumini, energjia elektrike e ndërprerë kur frenoni
Frena Frena 160 disk Buzë 20 wall aliazh alumini mur
Tyre 20 ″ * 1.75 Zinxhir Zinxhir rezistent ndaj ndryshkut
Crankset Aliazh alumini Me pedale Aliazh alumini
shalë Shalë e rehatshme biçikletë fener Drita 3W me portë USB
ngarkim 120kg peshë NW: 21 kg GW: 27 kg
Madhësia e kartonit 89x41x72 cm Kontejner 20'GP 105PCS

Ekran LCD me shumë funksione
Projektuar dhe prodhuar nga fabrika jonë, e lehtë për të kontrolluar cilësinë, mund të tregojë distancën, kilometrazhin,
Temperatura, Tensioni, Kodi i gabimit dhe më shumë. Ju mund ta përdorni lehtë me manualin. palosje ebike (3) Dritë e re e rifreskimit
Dritat 3W LED janë të pajisura për ngasjen e natës, të kontrolluara nga ekrani LCD me shumë funksione, më të sigurta dhe
përshtatshëm. Me portën 5V1A të ngarkimit të telefonit celular të USB, kur telefoni juaj është jashtë fuqisë, përgjigjuni në
emergjente. palosje ebike (4) Kornizë e palosshme në aliazh alumini
6061 aliazh alumini kornizë ebike me performancë të madhe të përpunimit, karakteristika të shkëlqyera të saldimit dhe
electroplating, rezistencë të mirë korrozioni dhe rezistencë të lartë. palosje ebike (6) Baterinë e pasme të litiumit
Kutia e baterisë është e lëvizshme kështu që ju mund të ngarkoni atë në biçikletë ose veçmas në dhomën tuaj. palosje ebike (7) Fabrika e biçikletave elektrike Shuangye ka më shumë se 12 vite përvojë prodhimin dhe shitjen në bikes elektrike dhe kit konvertimit ebike. Fokusi i ekipit tonë të kërkimit dhe zhvillimit ishte dizajnimi i bikes elektrike më të besueshme, efikase dhe të rehatshme në dispozicion. cikli i palosjes çmimi1  

Motor36V 250W / 350W Motor pa furçëshpejtesi maksimale25-30 km / orë
BateriBateri litiumi 36V 9AH / 10AHNgarkuesHyrja 42V2A 100-240v
Koha e karikimit4-6 orëKontrolluesPa furça inteligjente
Varg40-80KMGaranci motorike dhe baterie15 muaj
Mënyra e fillimitAsistent pedale, mbyt mbytPASPesë shpejtësi të rregullueshme, ndihmës pedali 1: 1
Ngjyrae zezëKornizëkornizë palosëse aliazh alumini
Shufër dorezeFoldingShfaqEkran LCD880
VeshjeIngranazh me 7 shpejtësiLeva e frenaveAlumini, energjia elektrike e ndërprerë kur frenoni
FrenaFrena 160 diskBuzëMur me aliazh alumini 20 "
Tyre20 "* 1.75ZinxhirZinxhir rezistent ndaj ndryshkut
CranksetAliazh aluminiMe pedaleAliazh alumini
shalëShalë e rehatshme biçikletëfenerDrita 3W me portë USB
ngarkim120kgpeshëNW: 21 kg GW: 27 kg
Madhësia e kartonit89x41x72 cmKontejner 20'GP105PCS
prev:
Next: