14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

biçikletë elektrike malore

Rrota të integruara me rrota të integruara me biçikletë të plotë të montimit A6AH26-SM

Motor: 36V/48V 250W/350W/500W Hub Motor
Bateria: Bateri litiumi 36V / 48V 10Ah Fshihni në kornizë
PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele
Korniza: Kornizë aliazhi me peshë të lehtë alumini
Shfaqja: LCD Kontrolli i ekranit
Frenimi: 160 Sistem mekanik i frenimit disk
Gomë: 26 * 1.95 inç rrota aliazh magnezi
Dritë e përparme: 3W dritë e ndritshme e përparme me portë USB të ngarkimit
Shpejtësia Max: 25-30km / h

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

Rrota të integruara të biçikletave me rrota elektrike

Rrota e integruar e aliazhit të magnezit u përdor në pezullimin e plotë biçikletë elektrike malore. Bëni biçikletën elektrike malore më shumë modë dhe ndjenjë udhëtimi ndryshe nga biçikleta elektrike malore me rrota të folura. Gëzoni një udhëtim pa vozitje dhe shpejtësi të shpejtë dhe ju ndihmojmë të udhëtoni gjatë udhëtimit ose ditës.

Imazh i Detajuar 

250W / 350W / 500W motori i pasmë pa motor brushless, zgjidhni një që është më i përshtatshëm për ju që jetojnë terrenin.

36V / 48V 9AH / 10AH batte i fshehur i cili është ngritur në tub poshtë të kornizës biçikletë. Mbështetni për kyçjen e lehtë dhe të lehtë me ju.

Përthithja e pasme e goditjeve siguron më shumë efekt shoku në rrugën e thyer.

Çelës elektrik me biçikletë me rrota të plotë, ju mund të shihni një ekran LCD dixhital të madh, një palë levë frenimi dhe shifter, një zile dhe një mbytje me gisht. Të gjithë ata mund t'ju ndihmojnë të keni një çiklizëm të lehtë.

Sistemi i frenimit mekanik me disk 160 u instalua në biçikletën elektrike të plotë të parkimit të pezullimit. Ajo mund të mbështesë të gjitha-motit hipur, mos u shqetësoni për pellgje, me baltë dhe lagësht rrugë dhe të nxehtë apo të ftohtë endje. Gjithmonë ndaloni biçikletën me fuqinë tuaj të vogël.

Një dritë e ndritshme e ndritshme 3W e ​​përparme dhe një postë ngarkimi USB në biçikletë. Njëra po bën që të sigurohet pamja juaj e hipjes për udhëtime gjatë natës, një tjetër po heq problemin kur telefoni juaj mbaron energji elektrike.

Biçikleta elektrike e plotë e pezullimit përdor kenda 26 * 1.97 gomë dhe aliazh magnezi të integruar dizajn rrota.

Më shumë biçikletë elektrike: 26 inç shitje e nxehtë biçikletë elektrike malore, Motoçikletë malore me kapacitet të lartë 48v, pezullim i plotë mtb elektrik, Biçikletë elektrike me gomë 26 inç me yndyrë, Biçikletë elektrike klasike malore


Lini një mesazh 

PersonalBiznesShpërndarës

prev:
Next: