14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

yndyrë biçikletë gomave elektrike

fuqi të lartë më të mirë biçikleta elektrike në Kanada A6AH26F

Fuqia e motorit: 36V / 48V 250W / 350W / 500W
Shpejtësia maksimale: 30-35km / h
Bateria: 36V / 48V 10AH / 13AH bateri e fshehur
Gama: 40-60km
Koha e tarifimit: orët 4-6
Ingranazhet: ingranazhet SHIMANO 21 / 27 me derailleur
Shfaqja: Shfaqja LCD3

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

fuqi të lartë më të mirë biçikleta elektrike në Kanada

26 inç biçikleta me yndyrë biçikleta më e mirë elektrike është një zgjedhje e shkëlqyeshme e automjeteve elektrike me dy rrota në rrugën ose plazhin e dëborës në Amerikën e Veriut, si Kanada dhe SH.B.A.

biçikleta me yndyrë biçikleta më e mirë elektrike

Kjo biçikletë më e mirë elektrike lejon të personalizohet për ngjitës, ngjyra, wattages motorike dhe më shumë (Sasia e vogël: 100 psc).

biçikletë malore me gomë me yndyrë elektrike

prev:
Next: