14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

yndyrë biçikletë gomave elektrike

Biçikletë me energji të lartë yndyrore të gomave elektrike A6AH26F

Motor: 36V / 48V 250W / 350W / 500W Hub Motor
Bateria: 36V / 48V 10Ah / 13Ah Bateri e fshehur
PAS: Sistemi i Ndihmimit të Pedalimit me shumë nivele
Korniza: Korniza e aluminit me alumin të lehtë të gjeneratës së tretë
Ekrani: LCD3
Ingranazhi: SHIMANO shpejtësia 7 / 9 / 21 / 27
Shalë: Shalë e rehatshme
Goma: 26 * 4.0 inç
Drita e përparme: Drita e përparme e 3W LED me portin e karikimit USB

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

Biçikletë me energji të lartë yndyre të yndyrave elektrike

Biçikletë me motor elektrik të gomave me yndyrë të bëjnë të bëhesh çiklisti më i lezetshëm në rrugë, dhe të përdorësh gomën me yndyrë Kenda 26 inç, çfarëdo që të hipësh në mal, plazh edhe në rrugën e qytetit, ai gjithashtu siguron një kontroll të shkëlqyeshëm. Biçikleta elektroshtëpiake gomash me yndyrëBiçikleta elektroshtëpiake gomash me yndyrëBiçikleta elektroshtëpiake gomash me yndyrëBiçikletë elektroshtëpiake gomë me yndyrëBiçikleta elektroshtëpiake gomash me yndyrëBiçikleta elektroshtëpiake gomash me yndyrëBiçikleta elektroshtëpiake gomash me yndyrë Dhe kjo biçikletë elektrike e kryqëzatës lejon të rregulloje ngjitjen, ngjyrat, wattages motorike dhe më shumë.

Biçikletë me motor elektrik të gomave me yndyrë

prev:
Next: