14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

Mens reja biçikleta elektrike klasike A6AB26

Motori: Motori 36V 250W / 350W / 500W
Bateria: 36V 10Ah Bateria Lithium
Throttle: Thumb Throttle
PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele
Ekrani: Ekrani LCD
Ingranazhi: ingranazhet 7/9/21
Frenimi: Disqet e përparme dhe të pasme
Goma: Offroad 26 * 1.95 / 27.5 * 1.95 / 29 * 2.1 inç
Korniza: Aliazh alumini
Pezullimi: Pezullimi i pirunit përpara
Shalë: shalë malore
Ngarkues: Ngarkues i zgjuar
Shpejtësia Max: 25-30km / h
Varg Maksimumi: 40-60km për pagesë
Ngarkesa maksimale: 120-150kgs
Sticker : Hotebike (mund OEM)

DETAJET E PRODUKTIT Specifikim

Mens biçikleta të reja klasike elektrike biçikleta

Për të përmirësuar më shumë efikasitetin e jetës së njerëzve, kjo biçikleta elektrike klasike me motor pa furça 250w-500w, 21 shpejtësi dhe bateri shishe 36v. Qoftë mali, qyteti, kodrinor e të tjera, të gjitha mund të plotësojnë nevojat tuaja.

biçikleta elektrike klasike

Imazh i Detajuar

biçikleta elektrike klasike biçikleta elektrike klasike biçikleta elektrike klasike biçikleta elektrike klasikebiçikleta elektrike klasike

përmbledhje

  • Bateria litium me stil shishe 36V10AH, kutia e baterisë është e lëvizshme kështu që mund ta ngarkoni atë në biçikletë ose veçmas në dhomën tuaj.
  • PAS Riding System, shpejtësia e rregullueshme e levës 5, 1: Ndihma pedale 1, e kontrolluar nga ekrani LCD me shumë funksione. Save energji elektrike dhe zgjat jetën e baterisë. Ju ose mund të shkoni në pedals mode por edhe gishtin mbyt. Ju do të bini dashuri me biçikletën tonë elektrike.
  • Frena e përparmë e përparmë dhe e pasme 160, ju mbani të sigurt nga ndonjë emergjencë me një distancë pushimi brenda 3 metra. Ndeshja me levë frenimi e cila është e prerë nga energjia elektrike gjatë frenimit. Siguria e çiklizmit është përmirësuar ndjeshëm.
  • Motor pa furça, siguroni me motor pa furça të ingranuar me shpejtësi të lartë 250W / 350W, shpejtësia maksimale është deri në 25-30 km / orë. Soshtë kaq e fuqishme. që të mos shqetësoheni për kodrat ose kundër erës.
  • Ekran LCD me shumë funksione, projektuar dhe prodhuar nga fabrika jonë, e lehtë për të kontrolluar cilësinë, mund të tregojë distancën, kilometrazhin, Temperatura, Tensioni, Kodi i gabimit dhe më shumë. Ju mund ta përdorni lehtë me manualin.

Më shumë biçikletë elektrike: 26 inç biçikletë elektrike në shitje të nxehtë, biçikletë elektrike popullore malore, biçikletë malore elektrike të plotë pezullimi, bafang biçikletë elektrike me motor në mes, 48v biçikletë malore me fuqi të lartë

Lini një mesazh 

Importues/Tregtar me shumicëOEM / ODMShpërndarësMe porosi/pakicëE-commerce


biçikleta elektrike klasike

prev:
Next: