14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

Lajme

3 Bikes E Popular për Shitje - Plotësoni Nevojën Tuaj

3 Bikes E Popular për Shitje - Plotësoni Nevojën Tuaj

Pasja e një biçiklete elektronike mund t’ju ​​bëjë të hipni për më gjatë, më shpejt dhe më tej. Ngasja me biçikletë elektrike është mundësia e përsosur për të njomur diellin dhe për të shijuar një aktivitet rekreativ në këtë verë. Kohët e fundit, aktivitetet në natyrë si skateboardet elektrike, skuterat e rritur dhe biçikletat hibride elektrike, janë bërë gjithnjë e më popullore në të gjitha grupet shoqërore. Dhe kjo është arsyeja pse biçikleta e shitjes keni skyrocket? Sepse tani, çdo e-biçikletë duket super moderne dhe paketë fuqi të mjaftueshme për t'ju marrë deri në 40 deri në 60 km me një pagesë të vetme.

biçikleta e shitjes

Pra, çfarë lloj biçikletash elektronike për shitje është i përshtatshëm për klientët tuaj kur ata mendojnë të blejnë një biçikletë elektrike? Kjo është një pyetje themelore. Përgjigja ndikon në zgjedhjen e biçikletës elektronike. Si i zgjidhni llojet e biçikletave elektronike për tregun tuaj kryesor? Ka mjaft për të zgjedhur nga ebike klasike e qytetit, ebike malore apo edhe ebike e palosshme. Dhe ky postim do të rekomandojë 5 biçikleta të njohura për shitje.

biçikleta e shitjes

1. Bateria e fshehur e baterisë malore

Me një ndërtim klasik të biçikletës malore dhe shtimin e dizajnit të fshehur të baterisë - askush nuk do ta dallonte se është elektrik. Në përgjithësi duket e fuqishme, e ndërtuar mirë dhe sportive. Ky është një nga biçikletat elektronike për shitje që do t'ju çojë nga shtëpia ose zyra në sporte të jashtme. Ka shumë thithje shoku nga piruni i përparëm i aliazhit të aluminit, dhe rrota 26 inç, madje edhe rrota 27.5 ″ dhe 29 assist ndihmojnë biçikletën në rrugë të ndryshme me copa të lehta.

Kjo bateri 36V 10AHlithium është e lëvizshme, komoditeti gjithashtu është një nga meritat e baterisë. Easyshtë e lehtë të nxirresh me çelës dhe ta çosh në një vend tjetër për ta ngarkuar pa lëvizur biçikletën e. Ndërsa sistemi i ingranazheve është një nga më të mirët në biznes, specifikimi standard është 21 ingranazhe. Në mënyrë të ngjashme, frenat e diskut përpara-pasme janë pa probleme, duke ju sjellë një ndalesë të sigurt edhe nga shpejtësia. Shpejtësia maksimale është 25 km / h deri 35 km / h sipas fuqisë së ndryshme nga motori 250w në 500w. Dhe nëse klientit tuaj i pëlqen të gjurmojë udhëtimin e tij, kjo biçikletë elektronike për shitje gjithashtu ofron një ekran LCD me të dhëna statistikore në kohë reale.

biçikleta e shitjes

2. Bicikletë elektrike e qytetit 26-inç

Të gjithë kanë një ton argëtimi në rrugët e qytetit me biçikletë elektronike të qytetit. Para së gjithash, kjo është një biçikletë e kategorisë më të lartë për shitje. Shtë ndërtuar për t'i bërë ballë udhëtimeve të gjata dhe të larmishme të qytetit, si dhe terrenit kodrinor. Me dizajn klasik hap-pas, duket shkëlqyeshëm në çdo situatë. Korniza e aliazhit të aluminit jo vetëm e lehtë, por është tepër e qëndrueshme, edhe kur biçikleta elektrike mbetet jashtë. Kjo biçikletë e qytetit për shitje vjen me frenues mekanik disk cilësor dhe 21 ingranazhe për ngasje të lehtë. Të kombinuara, këto ju japin përshpejtim të shpejtë, drejtim të saktë dhe një ndalesë të sigurt.

Gjithashtu duke përdorur dizajnin e fshehur të baterisë me baterinë e heqshme 36v 10ah, bateria ngarkohet plotësisht në 4-6 orë, që është e njëjta gjë për të gjitha biçikletat elektronike dhe duke bërë që biçikleta të udhëtojë rreth 40 km në 60 km me një pagesë të vetme. Ajo vjen e pajisur me motor pa furçë me shpejtësi të lartë 350W, i cili ju lejon të udhëtoni me shpejtësi maksimale 30 km / orë, pa ndryshime në veshje.

biçikleta e shitjes

3. biçikletë elektrike gomash me 26 yndyrë

Po kërkoni një biçikletë elektrike malore të qëndrueshme dhe të rëndë? Pse nuk e zgjidhni këtë. E zhdërvjellët dhe e ndërtuar mirë, kjo biçikletë elektronike për shitje ka qëndrim dhe stil dhe nuk ka frikë t'i tregojë ato. Rrotat 26 * 4.0 inç ofrojnë një ton kapjeje që do t'ju mbajë në rrugë të sigurt nga rrugët prej betoni të lëmuar deri në zhavorr. Korniza e aliazhit të aluminit e bën këtë biçikletë të lehtë dhe të veshur fort, të gjitha në të njëjtën kohë. Mbytja e gishtit të madh dhe 21 ingranazhe që do t'ju ndihmojnë të arrini një shpejtësi maksimale deri në 30-40 km / orë. Fuqia e lartë dhe kapaciteti i madh janë pikat kryesore të kësaj biçiklete elektrike me goma të majme, të cilat vijnë me motor 350w në 750w pa furça dhe bateri litiumi të lëvizshme nga 36v në 48v.

biçikleta e shitjes

Nëse doni të dini më shumë rreth biçikletave të njohura për shitje, mund të shfletoni artikujt e mëparshëm ose të vizitoni tonë Faqja zyrtare, gjithashtu mund të linte mesazhin tuaj më poshtë.

Importues/Tregtar me shumicëOEM / ODMShpërndarësMe porosi/pakicëE-commerce

prev:
Next: