14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

Katalogu i biçikletave Shuangye elektrike

Katalogu i biçikletave Shuangye elektrike

Shuangye është një prodhues profesional të biçikletave elektrike, biçikletë elektrike malore, biçikletë elektrike me palosje, kits ebike dhe bateri ebike.

ne kemi 10 vjet profesionist të projektimit teknik dhe të prodhimit të njerëzve, me linjë të avancuar të prodhimit, punëtori të përpunimit të saktë, punëtori kuvendit dhe përmirësimin ebike testimin e pajisjeve, të sigurojë garanci të besueshme të cilësisë dhe shërbimit të zhytur në mendime për klientët.

Katalogu banner
Urdhërat OEM dhe ODM janë të mbështetura në kompaninë Shuangye. Kërkesat e konsumatorëve do të përgjigjen brenda orëve 24, Shuangye Ndjekin ofrimin e partnerëve Cilësi të besueshme, çmim konkurrues, reagime të shpejta.

ne jemi të vendosur në qytetin e bukur bregdetar, Zhuhai.we janë afër aeroportit Zhuhai, 1 orë në Makao dhe 2 orë në Hongkong dhe Shenzhen.

Këtu mund të gjeni shumë katalogë të dobishëm. Të gjithë janë në dispozicion për t'u shkarkuar ose lexuar on-line.

2020 katalogu i fundit i biçikletave Shuangye elektrike
https://www.zhsydz.com/wp-content/uploads/catalog/Shuangye-electric-bike-catalog-2020.pdf

Shitje Ebike Hot

https://www.zhsydz.com/wp-content/uploads/catalog/hot-sale-ebike.pdf

Qyteti Ebike

https://www.zhsydz.com/wp-content/uploads/catalog/city-ebike.pdf

Mountain Ebike

https://www.zhsydz.com/wp-content/uploads/catalog/mountain-ebike.pdf

Fat Tyre Ebike

https://www.zhsydz.com/wp-content/uploads/catalog/fat-tire-ebike.pdf

Nëse dëshironi të dini më shumë informacion, ju lutemi mos na kontaktoni, Ne do t'ju përgjigjem sa më shpejt që të jetë e mundur.

PersonalBiznesShpërndarës