14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

Lajme

Panairi i 128-të i Kantonit do të mbahet në internet në Tetor

Panairi i 128-të i Kantonit do të mbahet në internet në Tetor

Sesioni i 128-të i Panairit të Kantonit (Panairi i Kinës për Import dhe Eksport) do të vazhdojë të mbahet në internet mes kontrollit të epidemisë. Shuangye ebike(Hotebike) fton njerëzit që janë të interesuar në biçikletë elektrike ose skuter elektrik, dhe klientët tanë të bashkëpunimit të na njohin më shumë përmes kësaj platforme. Nëse jeni të interesuar për ndonjë nga modelet e biçikletave elektrike, ju lutem lini një mesazh na lejoni. Pra, Panairi i 128-të i Kantonit do të mbahet në internet nga 15 deri më 24 Tetor për një periudhë prej 10 ditësh.


Lidhja e faqes kryesore të Panairit të Kantonit Shuangye Ebike:https://ex.cantonfair.org.cn/pc/en/exhibitor/4ab00000-005f-5254-0d4c-08d7ed7a1bdb/

Lidhja e transmetimit drejtpërdrejt online:https://ex.cantonfair.org.cn/pc/en/exhibitor/4ab00000-005f-5254-0d4c-08d7ed7a1bdb/live


Data e Panairit: 15 tetor - 24th, 2020

Biçikleta e panairit e kantonit 128

rekomandoj Produkt

Biçikleta e panairit e kantonit 128

Biçikletë elektrike e qytetit A5AH26

Motor: motor 48v 500w pa furça

Bateria: bateri litiumi 48v 10ah / 13ah

Ekrani: LCD3

Brake: frena disk 160

Goma: 26 ″ * 1.95 / 28 ″ * 1.75

Ingranazh: ingranazhe 7/9/21

Kornizë: Aliazh Aliazh Lightweight

Shpejtësia Max: 35-40km / h

Gama për pagesë: 40-60km

Ngarkesa maksimale: 100-120kgs

Throttle: Thumb Throttle


Biçikletë elektronike malore A6AH26Biçikleta e panairit e kantonit 128

Motor: motor 48v 500w pa furça

Bateria: Bateri e lëvizshme 48v 10ah / 13ah

Shpejtësia Max: 35-40km / h

Gama për pagesë: 40-60km

Brake: frena disk 160

Ekrani: LCD3

Tyre: 26″*1.95/27.5″*1.95/29″*2.1

Pezullimi: Pezullimi i pirunit përpara

Ngarkesa maksimale: 100-150kgs

Ingranazhet: ingranazhe 7/9/21/27

PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele

Koha e tarifimit: 5-7h

Feneri: Dritë LED 3W me portë karikimi USB

Biçikleta e panairit e kantonit 128Motori elektrik i gomës së yndyrës A6AH20F

Motor: motor 48v 500w pa furça

Bateria: Bateri e lëvizshme 48v 10ah / 13ah

Brake: frena disk 160

Ekrani: LCD3

Tyre: 20 "* 4.0

Shpejtësia Max: 35-40km / h

Gama për pagesë: 40-60km

Ngarkesa maksimale: 100-150kgs

Koha e tarifimit: 5-7h

Feneri: 3W LED aidritë me Porta për karikim USB

Fend: Çelik

Raft i pasmë: ÇelikBiçikleta e panairit e kantonit 128

A6AH26F biçikletë elektrike me gomë më të mirë me yndyrë

Korniza: Aliazh alumini 6061

Motor: motor pa furça 36v / 48v 500w

Bateria: Bateri litiumi e fshehur 36v / 48v 10ah / 13ah

Brake: frena disk 180

Ekrani: LCD3

Tyre: 26 "* 4.0

Koha e tarifimit: 5-7h

Shpejtësia Max: 30-35km / h

Pezullimi: Pezullimi i pirunit përpara

Ndryshimi i udhëtimit: 100 mm

Ngarkesa maksimale: 150-200kgs

Ingranazhet: ingranazhet 7/21/27


Biçikleta e panairit e kantonit 128

Biçikletë elektrike pedale A1-7 e palosshme

Korniza: Palosni aliazh alumini

Motor: motor 36v 250w pa furça

Shpejtësia Max: 35-40km / h

Bateria: Bateri e fshehur 36v 10ah / 13ah

Koha e tarifimit: 5-7h

Gama për pagesë: 40-60km

Brake: frena disk 160

Ekrani: LCD880

Tyre: 20 "* 1.75

Drita e përparme: Dritë LED 3W me portë për karikim USB

Ingranazh: ingranazhe 1/7

Parafango: Plastike

Raft i pasmë: Çelik


Biçikleta e panairit e kantonit 128Skuter elektrik i palosshëm A1-8

Motor: motor 36v 250w / 350w pa furça

Bateria: 36v 6.6ah / 8ah / 10ah

Korniza: Aliazh alumini

Frenimi: frena elektrike + frena daulle

Ekrani: LCD880

Goma: 8 inç

Feneri: Dritë LED 3W me portë karikimi USB

Diapazoni për ngarkesë: 30-50 km

Ngarkesa maksimale: 80-100kgs

Koha e tarifimit: 5-7h

Throttle: Thumb Throttle

PAS: Sensori i ndihmës me pedale me shumë nivele

Rreth nesh 

Shuangye (Hotebike) u themelua në vitin 2006 dhe kanë një përvojë 14 vjeçare të prodhimit të biçikletave elektrike OEM & ODM. Dhe ndodhej në qytetin e bukur bregdetar Zhuhai, Kinë (kontinent). Kompania Shuangye është e pajisur me seri të pajisjeve moderne dhe perfekte, me të na mundësojnë të prodhojnë dhe zhvillojnë bateri, motor, kontrollues, ngarkues, kornizë, shpërndarës dhe trajtim sipërfaqësor këto pjesë kryesore. Produktet tona kryesore janë biçikleta elektrike, biçikleta elektrike malore, biçikleta elektrike palosëse, çanta elektrike e konvertimit të biçikletave dhe bateria e biçikletave elektrike. Ne gjithashtu kemi një ekip profesional R&D dhe një ekip të shkëlqyer shitjesh për të siguruar produkte dhe shërbime me cilësi premium të blerësve. Të gjitha produktet janë hulumtuar dhe zhvilluar në mënyrë të pavarur dhe kanë performancë të qëndrueshme dhe kosto të ulët. Vullneti Shuangye ka qenë gjithmonë duke iu përmbajtur mendimit të "integritetit, përqendrimit, qëndrueshmërisë dhe inovacionit", për shërbimin tuaj të përkushtuar. Ne do t'ju presim në Panairin e 128-të të Kantonit dhe do të presim të kemi një biznes me ju në platformën online të Panairit.

Nëse jeni të interesuar për një nga biçikletat elektrike më lart, mos hezitoni të lini mesazhin tuaj më poshtë. Më shumë informacione për biçikletat elektrike, ju lutemi vizitoni faqen tonë Faqja zyrtare


PersonalBiznesShpërndarës

prev:
Next: