14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

yndyrë biçikletë gomave elektrike

Më të vlerësuarat 60v 2000w yll i fuqishëm yndyrë ebike A7AT26

Ebike e fuqishme e gomave të fuqishme yndyrore
Shpejtësia maksimale 50-60km / h
Motor 60V 2000W
Bateri e fuqishme 60V 18.2AH / 23.8AH
26 * 4.0 gomë e butë yndyrë inç
kornizë e forta aliazhesh
Sistemi i kontrollit të zgjuar, ekran LCD,
3W LED dritë, 5V1A Porta USB
Sistemi origjinal i transmisionit shimano me shpejtësi 7 / 21 / 27

DETAJET E PRODUKTIT

Më të vlerësuarat 60v 2000w ebike yndyrë të fuqishme yndyrë

Ebike e fuqishme e gomave të fuqishme yndyrore Shpejtësia maksimale 50-60km / h Motor 60V 2000W Bateri e fuqishme 60V 18.2AH / 23.8AH 26 * 4.0 gomë e butë yndyrë inç kornizë e forta aliazhesh Sistemi i kontrollit të zgjuar, LCD, 3W LED dritë, 5V1A Porta USB Sistemi origjinal i transmisionit shimano me shpejtësi 7 / 21 / 27 gomë yndyre ebike motor pa furçë, siguroni me motor ingranuar me shpejtësi të lartë 60V2000W, shpejtësia maksimale është deri në 55-60 km / h Soshtë kaq e fuqishme sa nuk shqetësoheni për kodrat ose kundër erës. yndyrë lodër ebike 60v Bateri 18ah litium, 40-80km për ngarkesë. yll yndyrë ebike Ekran LCD me funksion të shumëfishtë, i projektuar dhe i prodhuar nga fabrika jonë, e lehtë për të kontrolluar cilësinë, mund të tregojë distancën, kilometrazhin, temperaturën, tensionin, kodin e gabimit dhe më shumë. yndyrë yndyrë ebike dritë e re e përditësimit, 3W LED dritë janë të pajisura për ngasjen e natës, të kontrolluara nga ekrani LCD, më të sigurt dhe të përshtatshëm. Me portin 5V1A të ngarkimit të telefonit celular të USB-së, kur telefoni juaj është jashtë fuqisë, përgjigjuni emergjencës. yndyrë yndyrë ebike front pirun e pezullimit, kur hipur në rrugë të përafërt, ajo mund të zvogëlojë amplitudë dridhje kornizë, të bëjë hipur më të qëndrueshme dhe në kontroll. Gjithashtu mund të përmirësojë komoditetin e çiklizmit, për të shmangur shumë dridhje në mënyrë që duart të ulen në dorezë. Kur hipni në rrugë malore ose në rrugë të shtangura, është e këshillueshme të vendosni pirun e para të pezullimit. yndyrë yndyrë ebike me Kenda 26 inç * 4.0 gomë yndyrë, anti-shqip dhe të qëndrueshme.

prev:
Next: