14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

Lajme

Mirësevini në Panairin 129 Online të Kantonit Shuangye

Panairi i 129-të i Kantonit do të mbahet në internet në Prill

Sesioni i 129-të i Panairit të Kantonit (Panairi i Kinës për Importin dhe Eksportin) do të vazhdojë në internet mes kontrollit të epidemisë. Biçikleta elektrike Shuangye (Hotebike) fton njerëzit që janë të interesuar në biçikletën elektrike ose skuterin elektrik, dhe klientët tanë të bashkëpunimit të na njohin më shumë përmes kësaj platforme. Nëse jeni të interesuar për ndonjë nga modelet e biçikletave elektrike, ju lutemi na lini një mesazh. Pra, Panairi i 129-të i Kantonit do të mbahet në internet nga 15 deri në 24 Prill për një periudhë prej 10 ditësh.

Shuangye biçikletë elektrike Lidhja e faqes kryesore të Panairit të Kantonithttps://ex.cantonfair.org.cn/pc/en/exhibitor/4ab00000-005f-5254-0d4c-08d7ed7a1bdb/

Biçikletë elektrike Shuangye Lidhja e transmetimit drejtpërdrejt në internethttps://ex.cantonfair.org.cn/pc/en/exhibitor/4ab00000-005f-5254-0d4c-08d7ed7a1bdb/live

Shuangye (Hotebike) u themelua në vitin 2006 dhe kanë një përvojë 14 vjeçare të prodhimit të biçikletave elektrike OEM & ODM. Dhe ndodhej në qytetin e bukur bregdetar Zhuhai, Kinë (kontinent). Kompania Shuangye është e pajisur me seri të pajisjeve moderne dhe perfekte, me të na mundësojnë të prodhojnë dhe zhvillojnë bateri, motor, kontrollues, ngarkues, kornizë, shpërndarës dhe trajtim sipërfaqësor këto pjesë kryesore. Produktet tona kryesore janë biçikleta elektrike, biçikleta elektrike malore, biçikleta elektrike palosëse, çanta elektrike e konvertimit të biçikletave dhe bateria e biçikletave elektrike. Ne gjithashtu kemi një ekip profesional R&D dhe një ekip të shkëlqyer shitjesh për të siguruar produkte dhe shërbime me cilësi premium të blerësve. Të gjitha produktet janë hulumtuar dhe zhvilluar në mënyrë të pavarur dhe kanë performancë të qëndrueshme dhe kosto të ulët. Vullneti Shuangye ka qenë gjithmonë duke iu përmbajtur mendimit të "integritetit, përqendrimit, qëndrueshmërisë dhe inovacionit", për shërbimin tuaj të përkushtuar. Ne do t'ju presim në Panairin e 129-të të Kantonit dhe do të presim të kemi një biznes me ju në platformën online të Panairit.

Më shumë informacione për biçikletat elektrike, ju lutemi vizitoni faqen tonë Faqja zyrtare or na kontaktoni lirisht.

prev:
Next: