14 vjet Fabrika profesionale e biçikletave elektrike

logo-3

Blog

Cilat janë biçikletat më të mira elektrike nën 1000 dollarë

Cila është biçikleta më e mirë elektrike nën 1000

Një biçikletë elektrike mund të jetë zgjedhja e vërtetë ideale për ata që duan një udhëtim të shpejtë, të rehatshëm dhe pa djersë, gjithashtu dëshirojnë të shijojnë një udhëtim emocionues dhe argëtues ose udhëtim të rastësishëm. Jo vetëm që janë eko-miqësore, të përshtatshme, të gjithanshëm, të përsosur për udhëtime në distanca të gjata, por, më shpesh sesa jo, ato mund të jenë mjaft investime në jetë. Këto biçikleta janë të lehta për t'u hipur në vende të mbushura me njerëz. Ju ose mund të ngasni biçikletën tuaj duke përdorur pedale ose duke përdorur një motor. Ju ndihmon të mbani veten të shëndetshëm. Blini biçikleta elektrike me e mire nen 1000  do të bëhet një zë investimi me vlerë të shtuar. Diapazoni i një biçiklete me energji elektrike varet nga shumë faktorë dhe çmimi i një biçiklete me energji elektrike varet nga tiparet dhe cilësia e materialit të përdorur për prodhimin e biçikletave elektrike. Le të diskutojmë për 5 biçikletat më të mira elektrike nën 1000 dollarë në kompaninë e biçikletave elektrike Shuangye. Shpresoj se do t'ju ndihmojë të zgjidhni më të mirën për ju. biçikletë me energji elektrike Cilat janë biçikletat më të mira elektrike malore nën 1000 dollarë? Biçikleta elektrike malore është një zgjedhje e zakonshme për njerëzit. Designedshtë projektuar për të trajtuar terren të ashpër, të pabarabartë dhe avantazhin e shtimit të fuqisë motorike dhe shpejtësisë gjithashtu. Dhe tani biçikletat elektrike malore u përdorën në mënyra të tjera, jo vetëm aktivitete në natyrë.

1.A6AH26 Biçikleta më e mirë elektrike malore

Nëse jeni në kërkim të një biçikletë më të mirë elektrik malor nën 1000 dollarë si për të ushtruar lëvizje ashtu edhe për ushtrime në natyrë. Prshtë me çmim të arsyeshëm dhe ofron vlerë të madhe për paratë tuaja. Ngjarja më e madhe është pamja e kësaj biçiklete elektrike duket si një biçikletë normale kur e shihni atë për herë të parë, falë modelimit të kornizës klasike të biçikletave malore dhe baterisë së fshehur. Kjo veçori biçiklete me bateri litiumi të fshehur 36v 10ah, dizajni i saj i lëvizshëm ju bën që ta heqni atë nga biçikletë dhe të ngarkoni në vend tjetër. Një pagesë e plotë e vetme duhet vetëm 5-6 orë dhe udhëtimi deri në 40-60km.250 vat ose motor pa furçë 350 vat ofron aftësi të fuqishme ngjitjeje dhe përshpejtimi, lehtë mund të arrini me shpejtësi maksimale prej rreth 25 km / orë. bikes elektrike për shitje Për më tepër, një tipar tjetër i shkëlqyeshëm është transferuesi me shpejtësi 21 me derailleurs, ai lejon udhëtim të shpejtë, të qetë dhe të saktë në të dy rrugët e sheshta, si dhe terrenin e pjerrët. Mbështetje mekanike e frenave të diskut prej 160 mm ju mund të hipni me siguri duke ditur që distanca e shkurtër e frenimit është e siguruar, dhe frenat do të japin frenim të fortë në kohën e parë. Falë kornizës së aliazhit të aluminit, kjo biçikletë elektronike peshon vetëm 21 kg. Dy mënyra hipjeje, Pedal Asisted dhe E-Bike, me të parët që ofrojnë pesë nivele të ndryshme të funksionimit. biçikleta më të mira elektrike

2.A6AB26 biçikletë elektrike malore për shitje

Nëse keni nevojë për një biçikletë elektrike ekonomike, të përballueshme dhe të rehatshme, biçikleta elektrike malore e modelit A6AB26 për shitje është ajo për ju. Kjo biçikletë ka një motor pa furça me shpejtësi të lartë 36V 250W që i jep asaj aftësi të mëdha për t'u ngjitur në kodër, përdorni këtë biçikletë, si dhe ngjitje në mal, ose thjesht për një udhëtim ditor. Dhe e pajisur me një bateri shishe 36v 10ah që ju lejon të udhëtoni me biçikletë deri në 40 km me një karikim të plotë të vetëm, dhe të arrini me lehtësi shpejtësi rreth 25 km / h. Dizajni i lëvizshëm i baterisë është gjithashtu një tipar mjaft i sigurisë, gjithashtu mbështet heqjen e baterisë me çelës nga biçikleta elektrike për t'u ngarkuar, kështu që nuk duhet të shqetësoheni se mund të vidhet. biçikletë elektrike Kjo rrotë 26 është e përshtatshme për udhëtim në çdo terren, qofshin shtigje hekurudhore, zhavorr, rrugë të qytetit, rrugë mbrapa ose shtigje biçikletash. Frenat mekanike disku përpara dhe të pasme 160 mm janë shumë të efektshme për të siguruar sigurinë e kalorësit nën çdo kusht hipjeje. Ekrani LCD me shumë funksione gjendet gjithashtu në mes të timonit. Ajo tregon udhëtimin me shpejtësi, kilometrazhin, baterinë, fuqinë e motorit. Biçikleta elektrike malore për shitje gjithashtu vjen me dritë 3W LED përpara për shikim të siguruar përdoruesit e sigurisë hipur. biçikleta të motorit elektrik Cilat janë biçikletat më të mira elektrike të qytetit nën 1000 dollarë? Për udhëtarët mesatarë, biçikleta e mundësuar nga bateria e qytetit mund të jetë një sigurues i vërtetë i jetës. Biçikleta elektrike janë të destinuara për ambiente rastësore, udhëtime relaksuese nëpër qytet, ose duke bërë rrugën tuaj rreth kampusit.

3.A5AH26 Biçikleta Elektrike më të mira Urbane

Ky është një nga biçikletat e motorëve elektrikë me shitje të nxehtë në biçikletën e qytetit të mbushur me bateri. Dizajni i bukur, i kombinuar me kontrollet miqësore ndaj përdoruesve dhe mekanizmave të nivelit të lartë e bëjnë këtë një trajtim për të hipur. Dizajni i rrotave 26 inç është mjaft i përshtatshëm për studentët e moshuar, për udhëtarët ose për kolegjin. Ky biçikletë me motor elektrik vjen me një bateri litium-jonik të rimbushshëm 36v të fshehur në kornizë si furnizim me energji elektrike, gjithashtu është i hequr për tu ngarkuar, vetëm duhet 5-6 orë të përfundojë një pagesë të plotë të vetme. Motori ka një fuqi prej 250 vat ose 350 vat, ngrihet me shpejtësi maksimale 25-30km / orë lehtë. Qoftë modaliteti i asistencës pedale ose mënyra E-biçikletë, është e lehtë të ngasni biçikletën me një fuqi motorike shumë të fuqishme. Biçikleta më e mirë elektrike nën 1000 Kjo biçikletë me bateri ka një kornizë të ndërtuar mirë dhe të qëndrueshme që rrit qëndrueshmërinë e biçikletës. Sistemi i frenimit përdor një frenë disk standarde 160 mm në rrotën e përparme dhe të pasme, ka frenim të fortë kur duhet të ndaloni menjëherë një biçikletë. Ebike përmban sistemin e transmetimit me shpejtësi 21, për një biçikletë elektrike kryqëzore, është më se e mjaftueshme dhe pirunja e përparme e aliazhit të aluminit pezullimi i ndryshimit të udhëtimit 100 mm siguron efekt të madh të thithjes së goditjes kur udhëtoni në rrugë. Biçikleta më e mirë elektrike nën 1000

4.A5AH24 Biçikleta të Motorizuara të Qytetit për Shitje

Pavarësisht nëse jeni duke u kthyer nga puna në shtëpi ose keni disa ngarkesa, biçikletat e motorizuara për shitje të këtij qyteti do ta trajtojnë atë. Ky elektrik biçikletash miraton modelin e kornizës me hap të ulët, kombinon huatë retro dhe moderne dhe bëhet një pamje e bukur në rrugë urbane. E ndërtuar rreth kornizës së lehtë të aliazhit të aluminit, kjo elektrike e biçikletave ka aftësinë të përballojë jo vetëm udhëtimet e gjata të qytetit, por edhe disa terrene të ashpra. Bateria e litiumit 36v 10ah është e ndershme për ta quajtur atë jetëgjatë nën modalitetin e ndihmës pedale, dhe thjesht duhen 5-6 orë të përfundosh një karikim të plotë, udhëtimi 40-60 km nuk është problem. Biçikleta më e mirë elektrike nën 1000 Cilado qoftë mënyra e ndihmës pedale ose moda e biçikletës elektronike, motori pa furça 250w gjithmonë siguron energji të mjaftueshme për biçikletë me një shpejtësi maksimale prej 25 km / h. Një frenim standard përpara me frenim V dhe frenë elektrik të pasmë me bravë motorike, dhe një dritë LED 3W përpara për të siguruar sigurinë e ngasjes në një dukshmëri të ulët. Nëse nuk ju pëlqen rrota 24, ka rrota 26 inç për të zgjedhur se cila është më e përshtatshme për shumë njerëz. Biçikletat e motorizuara të këtij qyteti për shitje janë gjithashtu një zgjedhje ideale për ofrimin e shërbimit të ushqimit. Bike me bateri

5.A1-7 Biçikletë me Bateri Folding

Biçikleta e palosshme me bateri 20 is është e pajisur me të gjitha frakturat e duhura që e bëjnë atë të përshtatshme për rrugët e qetë të qytetit. Nëse dëshironi një udhëtim ekonomik, komoditet, udhëtim të shpejtë, të përshtatshëm për tu kryer dhe nuk ju zë shumë hapësirë, është një zgjedhje ideale nëse jeni i ri në çiklizëm. Motori pa furça 250W është akoma mjaft i mirë për të trajtuar shumë sfida dhe vjen me një bateri litiumi të fshehur 36V 10Ah. Bateria është e lëvizshme duke ju dhënë mundësinë ta karikoni atë brenda dhe jashtë biçikletës. Mund të arrini shpejtësinë maksimale prej 25 km / orë, dhe në kushte ideale, mund të shkojë deri në 40-60 me një karikim të vetëm. Biçikleta më e mirë elektrike nën 1000 Ekzistojnë tre mënyra udhëtimi që mund të zgjidhni - modaliteti i pastër elektrik, modaliteti i ndihmës pedale dhe modaliteti normal i biçikletës. Modaliteti i pastër elektrik është ai që duhet të përdorni nëse doni të shijoni udhëtime në distanca të gjata pa pedalim. Ekziston edhe mundësia për të zgjedhur mënyrën PAS. Modaliteti i ndihmës pedale ka pesë nivele për përvojën e personalizuar të hipjes. Ekrani LCD me shumë funksione tregon fuqinë e motorit, kapacitetin e baterisë, nivelin PAS dhe më shumë. Të kombinuara me 7 ingranazhe shpejtësie dhe sistemin e frenimit 160 disk sigurojnë frenim të ndërrueshëm dhe të fuqishëm. biçikletat më të mira elektrike Ka 5 biçikleta elektrike më të mira Shuangye (Hotebike) që kërkoj për të cilat është nën 1000 dollarë. Shkurt, të gjitha ia vlen të merren parasysh, kështu që nëse jeni të interesuar në njërën prej tyre, na kontaktoni ose lini mesazhin tuaj më poshtë. Më shumë biçikleta të tjera elektrike për shitje, vizitoni tonë Faqja zyrtare. 

Na lënë MESAZH

PersonalBiznesShpërndarës

prev:
Next: